2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
سلام بله الحمدالله ۹۵۰ تومن.بانک رفاه بودم سهامم ۵۰۰ تومنی

من ۴۹۰ تومنی بوده سهامم

۶۸۰ ریختن. شما ۱۰ هزهر بیشتر بودید چرا انقدر سودمون تفاوت داره؟؟☹️☹️☹️

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
پس چرا برا من نریختن

یه پیامی دیدم که گفته بود برای یک میلیون واجد شرایط به دلیل اینکه اطلاعاتشون اشتباه بوده واریز نشده گفته بود باید بری سامانه سهام عدالت اطلاعات ویرایش کنی باسری دوم اسفند ماه یکجا واریز میشه

💠 سود سهام عدالت برایتان واریز نشده؟

➖ #اعلام۶_دلیل_برای_عدم_واریز_سود.

🔹 بنابر اعلام مسئولان زمان واریز تمام سودها ۲ روز زمان خواهد برد و البته گروهی این سود را دریافت نخواهند کرد موضوعی که شرکت سپرده‌گذاری مرکزی در خصوص آن اعلام کرد: ا

🔸 افراد به چند دلیل سود سهام عدالت را دریافت نخواهند کرد که از جمله دلایل دریافت نکردن سود عدالت می‌توان به ۶ مورد 

👇👇👇

1_ #درج_شماره_شبای_نادرست

2_ #حساب_بانکی_مشترک

2_ #راکد_بودن_حساب

4_ #حساب_بلند_مدت

5_ #حساب_بانکی_مسدود 

6_ #و_داشتن_حساب_ارزی اشاره کرد.

🔹 در ادامه هم باغستانی مدیر عامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اظهار کرد: بیش از یک میلیون سهامدار سهام عدالت همچنان با مشکل شماره شبای معتبر روبرو هستند که این افراد می‌توانند با ثبت نام در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (sejam.ir) در فرایند دریافت سود در دوره‌های بعدی قرار گیرند.

📲همچنین مرکز تماس سپرده‌گذاری مرکزی با شماره ۱۵۶۹ آماده پاسخگویی به سوالات سهامداران است

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
پس چرا برا من نریختن

موجودی بگیر

اگه همراه بانک دارب اونجا ببین

منم پارسال که ریختم برام اس ام نیومد

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔