2737
2739

بچه ها سلام

میگن گرده ی نخل باعث زیبایی جنین میشه،راسته؟؟

میسه اگه شنیدین یا تجربشو دارین راهنمایی کنین؟

ممنون❤️

برای بارداری خوبه کسایی که باردار نمیشن 

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تمام علوم تایید شده جهان میگن عامل تعیین چهره ژنتیکه. حالا چندتا عمه اقدس و آقا سید ممدلی نسخه اینجوری میپیچن

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2728

گرده نخل خیلی گررررمه بچه سقط نشه یکوقتی 

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسمم کامل سیو نشده نوشتم( صلوات بفرستین برای خودتون)   ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
2738
والامن هرکسیودیدم انارخورده بچه اش سیاه یاسبزه شده .....‌

مامان من سر خواهرم انار زیاد خورده خواهرم خیلیییی خوشگله از اون قیافه ها که بیرون میره همه زل میزنن بهش البته ژنتیکش رو داشتیم ولی توی خواهربرادرامون اون انقدر خوشگله

خواهر شوهرم‌هم سر یه بچش ویار انار و آب انار داشته اون بچش خوشگل تر از بچه های دیگشه‌‌پوستشم شفاف و سفیده 

و خیلی شنیدم‌ توی طب سنتی که انار و به بچه رو خوشگل میکنه

بچه اولم هرروز آب انار خوردم آخرش سبزه شد😁بااینکه خودمو شوهرم سفیدیم

اره منم سر دختر اولم روزی ی کاسه پرررررررر انار و نمک میخوردم وقتی دنیا اومد قرررررررمز بود لپاش ولی ب مرور سبزه شد اللن هم ک ۸ سالشه سبزه سبزه😀

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
بچه اولم هرروز آب انار خوردم آخرش سبزه شد😁بااینکه خودمو شوهرم سفیدیم

چه جالب الان یکی دیگه ام اینو گفت 

ولی خواهر من بور و سفید هست مامانم خیلی انار خورده بود . منم برای اینکه بچم مثل خواهرم شه خیلی انار خوردم ۳ ماه دیگه معلوم میشه 😆