2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پس چرا من چنین چیزی ندیدم من تبریزما گلم

خب مام تبریزیم جانم.مرکز آموزشی درمانی طالقانی تو راه آهن رو میگی دیگه؟رسیدگیشون به جاریم افتضاح بود.بچه جاریم 4کیلوبود،بزور میگفتن باید طبیعی بیاری ما سز نمیکنیم،بیچاره جاریم پاره پوره شده بود😐😐😐

پسره من دنیای منه نفس مامان دوستت دارم💕🥰
خرداد ۹۶ دوباره قراره زایمان کنم با اینکه ساکن ارومیه شدم اما باز برا زایملن میرم بین المللی

دوست عزیز من خرداد 97 زایمان میکنم،شما که دوباره اونجا زایمان کردید،یکم در مورد نوع زایمان،دکترتون،رسیدگی بیمارستان و هزینه زایمان و اتاق خصوصی و ...توضیح بدین لطفا.ممنون میشم.منتظر جوابتون هستم.

ميان آرزوي تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد،  پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن.
دوست عزیز من خرداد 97 زایمان میکنم،شما که دوباره اونجا زایمان کردید،یکم در مورد نوع زایمان،دکترتون،ر ...

سلام عزیزم من هر دو زایمانم تو بیمارستان بین المللی تبریز بود.خیلی راضی بودم مخصوصا از اولی تو اطاق وی آی پی بودم رسیدگی و بهداشت و آرامشش عالی بود.تو زایمان دومم چون اورژانسی سز شدم وی آی پی پر شده بود رفتم اطاق معمولی.اطاقش کوچک بود ولی تک تخته و خوب بود ولی اولی خیلی عالی بود

سلام عزیزم من هر دو زایمانم تو بیمارستان بین المللی تبریز بود.خیلی راضی بودم مخصوصا از اولی تو اطاق ...

ببخشید که زیاد سوال میکنم،هزینه اش چند شد،کلا؟منظورم زایمان و اتاق و غذا و ساک زایمان و اینا جدا جدا؟تو بسته زایمان چیا میدن؟

ميان آرزوي تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد،  پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن.
ببخشید که زیاد سوال میکنم،هزینه اش چند شد،کلا؟منظورم زایمان و اتاق و غذا و ساک زایمان و اینا جدا جدا ...

هزینه با بیمه فک کنم ۳ تومن.ساک زایمان هم فک کنم مابین ۱۰۰ تا ۱۵۰ دقیق یادم نیست.لوازم الکی مث دورپیچ و مسواک و خمیردندون و دمپایی و لباس استریل اینا

هزینه با بیمه فک کنم ۳ تومن.ساک زایمان هم فک کنم مابین ۱۰۰ تا ۱۵۰ دقیق یادم نیست.لوازم الکی مث دورپی ...

ببخشید،فقط هزینه زایمانتون 3 تومن شد؟اتاق چی؟ غذا؟همراه؟ساک زایمان برا بچه هم وسایل داشت؟یا فقط برا خودتون؟

گلم من هنوز ۳۱ هفته و ۴ روزم  زایمان نکردم فعلا ولی دکتر گفته ۳ و نیم

دوست عزیز میشه در مورد هزینه و نوع زایمان و رسیدگی و قیمت اتاق و ساک زایمان و هزینه همراه توضیح بدین،ممنون میشم جواب بدین.

دوستان کسی هست ؟ منم قراره بین المللی زایمان کنم دکترم سید مدنی هس ، هم شفا هم بین المللی سز میکنه .بچه اولم شفا زایمان کردم از اونجا بدم میاد .کسی هس جدیدا تو بین المللی زایمان کرده باشه ؟؟؟

2706