2733
2764
عنوان

آشتی با خانواده همسر

573 بازدید | 37 پست

با خانواده همسرم دو ساله قهرم 

شنیدم خوندن سوره مجادله به نیت آشتی کردن خیلی مجربه 

کسی اینو شنیده؟؟

یا پیشنهادی دارین که چیکار کنم؟

اونا برای آشتی کردن پیش قدم نمیشن منم بعد از دوسال غرورم اجازه نمیده برم سمتشون . از طرفی بخاطر شوهرم میخوام باهاشون آشتی کنم حس میکنم دلتنگشونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو کاری نداشته باش  سری که درد نمیکنه رو دستمال نمیبندن، 

متولد۸۲ نیستم قشنگا هشت ماه تولدمه و دو روزش😁 اگه جواب ریپلایتون رو دیر دادم یا جواب ندادم به پای بی ادبیم نزارید یا پاسخی نداشتم یا دیر دیدم😘😘😘تایپک های مذهبی از جمله چله و ختم و ذکر تگم کنید دعاگوتون هستم💚🙏 اگه غلط املایی داشتم بهم بگو درستشو با سپاس 😁تو بری دنیا هنوز سر جاشه که اما ؛مال من نه"H"💔🥲 اگه جایی تو تایپکی یا پستی باهات بحثم شده و حرفای نامربوطی زدم  بهم یادآوری کن .از همینجا هم میگم ازت معذرت میخوامو شرمنده ام و امیدوارم که حلالم کنی💔 چون اون کاربر سابق دیگه دنبال عوض شدنه، متاسفم که یادم نبود پشت هر اکانت مجازی یه آدم واقعی نشسته 💔خدایا شکرت که بدتر از این نشد❤️
سر چی قهر کردین

از اول مخالف ازدواجمون بودن بعدشم رفتارای درستی باهام نداشتن منم دیگه نرفتم خونشون .اونا هم پیگیر نشدن که چرا نمیاد و ....

انگار از خداشون بود.

شوهرم سالی یبار میره

جدی؟؟تو باشی هیچوقت آشتی نمیکنی باهاشون؟

همین الانم پنج ساله قهره شوهرم 

نه دلم نمیخواد آشتی کنن چون آشتی کردن همانا دخالت و فتنه کردنشون همانا 

متولد۸۲ نیستم قشنگا هشت ماه تولدمه و دو روزش😁 اگه جواب ریپلایتون رو دیر دادم یا جواب ندادم به پای بی ادبیم نزارید یا پاسخی نداشتم یا دیر دیدم😘😘😘تایپک های مذهبی از جمله چله و ختم و ذکر تگم کنید دعاگوتون هستم💚🙏 اگه غلط املایی داشتم بهم بگو درستشو با سپاس 😁تو بری دنیا هنوز سر جاشه که اما ؛مال من نه"H"💔🥲 اگه جایی تو تایپکی یا پستی باهات بحثم شده و حرفای نامربوطی زدم  بهم یادآوری کن .از همینجا هم میگم ازت معذرت میخوامو شرمنده ام و امیدوارم که حلالم کنی💔 چون اون کاربر سابق دیگه دنبال عوض شدنه، متاسفم که یادم نبود پشت هر اکانت مجازی یه آدم واقعی نشسته 💔خدایا شکرت که بدتر از این نشد❤️
همین الانم پنج ساله قهره شوهرم  نه دلم نمیخواد آشتی کنن چون آشتی کردن همانا دخالت و فتنه کردنش ...

مشکل من اینجاست که اونا با شوهرم قهر نیستن با من قهرن.

با شوهرم تقریبا هفته ای چند بار تلفنی صحبت میکنن. البته وقتی خونه ست بهش زنگ نمیزنن فقط محل کارش زنگ میزنن

مشکل من اینجاست که اونا با شوهرم قهر نیستن با من قهرن. با شوهرم تقریبا هفته ای چند بار تلفنی صحبت م ...

اینجوری بده ممکنه پرش کنن 

به شوهرت بگو خودش واسطه آشتی بشه و اسمی از تو نیاره 

اینجوری بده ممکنه پرش کنن  به شوهرت بگو خودش واسطه آشتی بشه و اسمی از تو نیاره

نه شوهرم به حرفشون گوش نمیکنه که بخوان پرش کنن.

چند بار بهش گفتم تو به مامانت بگو یه زنگ به من بزنه 

گفت مامانم گفته چرا ما زنگ بزنیم خودش بیاد مگه ما چیکارش کردیم

2706