2737
2734
عنوان

آشتی با خانواده همسر

555 بازدید | 37 پست

با خانواده همسرم دو ساله قهرم 

شنیدم خوندن سوره مجادله به نیت آشتی کردن خیلی مجربه 

کسی اینو شنیده؟؟

یا پیشنهادی دارین که چیکار کنم؟

اونا برای آشتی کردن پیش قدم نمیشن منم بعد از دوسال غرورم اجازه نمیده برم سمتشون . از طرفی بخاطر شوهرم میخوام باهاشون آشتی کنم حس میکنم دلتنگشونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو کاری نداشته باش  سری که درد نمیکنه رو دستمال نمیبندن، 

متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2731
سر چی قهر کردین

از اول مخالف ازدواجمون بودن بعدشم رفتارای درستی باهام نداشتن منم دیگه نرفتم خونشون .اونا هم پیگیر نشدن که چرا نمیاد و ....

انگار از خداشون بود.

شوهرم سالی یبار میره

2738
جدی؟؟تو باشی هیچوقت آشتی نمیکنی باهاشون؟

همین الانم پنج ساله قهره شوهرم 

نه دلم نمیخواد آشتی کنن چون آشتی کردن همانا دخالت و فتنه کردنشون همانا 

متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
همین الانم پنج ساله قهره شوهرم  نه دلم نمیخواد آشتی کنن چون آشتی کردن همانا دخالت و فتنه کردنش ...

مشکل من اینجاست که اونا با شوهرم قهر نیستن با من قهرن.

با شوهرم تقریبا هفته ای چند بار تلفنی صحبت میکنن. البته وقتی خونه ست بهش زنگ نمیزنن فقط محل کارش زنگ میزنن

مشکل من اینجاست که اونا با شوهرم قهر نیستن با من قهرن. با شوهرم تقریبا هفته ای چند بار تلفنی صحبت م ...

اینجوری بده ممکنه پرش کنن 

به شوهرت بگو خودش واسطه آشتی بشه و اسمی از تو نیاره 

اینجوری بده ممکنه پرش کنن  به شوهرت بگو خودش واسطه آشتی بشه و اسمی از تو نیاره

نه شوهرم به حرفشون گوش نمیکنه که بخوان پرش کنن.

چند بار بهش گفتم تو به مامانت بگو یه زنگ به من بزنه 

گفت مامانم گفته چرا ما زنگ بزنیم خودش بیاد مگه ما چیکارش کردیم

2706