2733
2734
عنوان

رژیم کانادایی

| مشاهده متن کامل بحث + 1566 بازدید | 25 پست

امروز روزه چهارمه ، دیروز دیر شام خوردم بعد کرفس نداشتم که سالاد کرفس بخورم دیگه کلم بروکسل خوردم. 

کم کم یه جوری شدم که میل به خوردن غذاهایی که درست میکنم ندارم دیروز ماکارونی پختم اصلا هوس نکردم چه تهدیگی هم داشت … 

ولی عجب رژیمیه ، قشنگ معلومه یه آدم با سواد طراحیش کرده چون اولا اشتهای ادمو میگیره بعد غذاهای یه جوریه که گشنه نیستی ولی سیر و پر هم نیستی. 

سیب زمینی 

به هر اندازه که تونستی 

سبزیجات  

فقط از یک نوع سبزی که صبح خوردی مثلا برکلی و خیار ‌کاهو  بعذ  تا شب فقط همینها رو باید بخوری

گوشت 

فقط یک نوع از صبح تا شب 

به مقداری که اشتها داری  

میوه 

فقط یک نوع 

مقدار آزاد

یا تخم مرغ یا شیر یا ماست ولی هر کدوم رو انتخاب کردی تا شب همون رو باید بخوری. 

چای و قهوه و چای سبز بدون شکر و قند آزاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رژیم بعدی که میخوام بگیرم اینه 👆🏻 دوستم باهاش سه کیلو کم کرد توی یک هفته. 

گفت اصلا بهش فشار نیومده بعد گفت آنقدر رژیمش جالبه اصلا خسته نمیشی یا هوس نمیکنی. 

روز چهارم هم گذشت 

تقلب داشتم ب جای ماست ، ماست میوه ای خوردم . پنیر هم خامه ای خوردم 🙈 

نون تست صبحانه ام ۲ تا خوردم ، به خاطر اینکه پریود شدم و خیلی احساس ضعف میکردم . قند هم دوتا خوردم 😮‍💨

امروز روزه ششمه💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻 

روز پنجم خیلی خوب گذشت چون اولا از صبح خیلی آب خوردم بعد یه کمم هم طبق معمول بیشتر از مقداری که مجاز بودم خوردم. 🙈 

شروع به خوردن قرص منیزیم هم کردم که به نظرم موثره توی سرحال بودن .  البته ویتامین دی و قرص بیوتن و آهن هم میخورم. مولتی ویتامین نمیتونم چون یبوست میشم. 

فک کنم امروز هم با آب فراوان استارت بزنم خوب پیش بره. 

روز هفتم شد .

دیروز روی کاهو یه قاشق مایونز ریختم و روی  مرغ هم پنیر پیتزا. امیدوارم که تاثیری روی روند کاهش وزنم نذاره.🙈🙈🙈 

احتمالا تا آخرش ادامه میدم، میخواستم فقط هفت روز بگیرم چون دیروز آنقدر گشنم بود گفتم ولش کن دیگه نمیتونم ،  ولی الان مبینیم واقعا ارزششو داره. 

روز هفتم تمام شد. 

دیروز جون نداشتم راه برم. یه مصاحبه کاری داشتم یعنی به خودم فحش میدادم چرا اخه الان رژیم گرفتم ولی اگه الان نه پس کی😮‍💨 

امروز احتمالا دیگه رژیم نمیگیرم از صبح فقط آب خوردم 

صبح رفتم روی ترازو ۸۳.۱۰۰ شدم. 💃🏻 

هم خوشحالم هم میترسم 😩 اگه غذا بخورم برمیگرده همش 🥲 

۴ کیلو کاهش واسه یک هفته خیلی خوبه. سخت بود البته ولی همش خوابیدم یعنی هیچ فعالیت اضافی انجام ندادم. فقط غذا پختم و سرکار و بقیه ش دراز کش بودم 😂