2752
2734
عنوان

شوهر شما هم وقتی صیح بقدار میشه یادش نمیاد چیکار کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 45 پست
اره ایقد من میخندم وقتی تو خواب حرف میزنه باهاش حرف بزنی جوابتم میده😂😂😂😂😂 فقط باب اینه زیر زبون ...

ایی گفتی😄😄😄

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

خواب میبینه آخ یاد دروان اول ازدواجمون افتادم وسط شب ی دفه از خواب بلند میشد منو سفت بغل میکرد هی منو می‌بوسید صبح ک از خواب بلند میشد ازش می‌پرسیدم تعجب میکرد ک این کارا رو می‌کنه هرشب کارش همین بود وقتی اعتراض میکردم منو بد خواب میکنی چرا اذیتم میکنی می‌گفت جدا بخواب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دستمالی میکنه؟! 🤭🤭 شوهر منم همینطوره  پیگیرش بشی که بیدار میشه کار به جاهای باریک میکشه 😂

وای تنها نیستم پس 😂😂😂اخه میدونی اسن روزا یه جور شدیم اصلا دوتامون هم حالت عادی اینجوری نیست نمیدونم چرا از خواب بیدار میشه نصفه شبی اینجوری میشه

خواب میبینه آخ یاد دروان اول ازدواجمون افتادم وسط شب ی دفه از خواب بلند میشد منو سفت بغل میکرد هی من ...

😂😂😂😂  خیلس دوس دارما منم این کاراشو ولس اسن که یادش نمیاد و روزا اینجوری نیست منو مشکوک میکرد

2731
وای تنها نیستم پس 😂😂😂اخه میدونی اسن روزا یه جور شدیم اصلا دوتامون هم حالت عادی اینجوری نیست نمیدو ...

اخی بنده خدا تو فشاره، این مردا پایبند ب خانواده هستن هرز نمیرن، شوهراتون رو تو خماری نذارین گناه دارن😅😅😅😅

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
اره ایقد من میخندم وقتی تو خواب حرف میزنه باهاش حرف بزنی جوابتم میده😂😂😂😂😂 فقط باب اینه زیر زبون ...

اره شوهر منم از این مدل اتفاق ها زیاد افتاده براش منم سوال پیچش میکنم خیلی خوش میگزره😂😂😂😂

اره شوهر منم از این مدل اتفاق ها زیاد افتاده براش منم سوال پیچش میکنم خیلی خوش میگزره😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
😂😂😂😂  خیلس دوس دارما منم این کاراشو ولس اسن که یادش نمیاد و روزا اینجوری نیست منو مشکوک میک ...

اره منم همینطور تو روز این اتفاقا نمی افتاد لامصب وسط شب تلافی میکردیعنی بد خواب میشدم از دستش دلت بد راه نده

تحت فشاره

ما یه مشکلی داشتیم خدارو شکر اونم حا گردیم ولی نمیاد سمتم منم خیلس ناراحت میشم دلیلش هم ازش چند بار پرسیدم میگه زیادی پیگیری خودش درسشت میشه منم دیگه غرورم اجازه نمیده یه کلمخ هم در مورد این جور چیزا چیزی بگم

وای تنها نیستم پس 😂😂😂اخه میدونی اسن روزا یه جور شدیم اصلا دوتامون هم حالت عادی اینجوری نیست نمیدو ...

😅😅😅

من ۱۵ساله با همچین بشری زندگی میکنم

عادی شده برام 

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی
2706