2733
2734
عنوان

عکس بی بی چک بیاید لطفاً

| مشاهده متن کامل بحث + 130 بازدید | 23 پست
واقعا؟؟ آزمایش رو روز ۷ از تاخیر پریود دادم و بی بی چک رو روز ۹ و ۱۰ زدم

مال مت بی بی چکم هاله محو انداخت بتا مشکوک شد و بعد چند روز بی بی چکم پررنگ شد ۲ روز دیگ بی بی چک بزن عکسشو بزار تگ کن

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مثبتی عزیزم الان دیرم بی بی چکتو فردا برو ازمایش من قولت میدم که بارداری مبارکه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
♥️♥️🥰🥰

صبح برو ازمایش معطل نکن بسلامتی باشه😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مال مت بی بی چکم هاله محو انداخت بتا مشکوک شد و بعد چند روز بی بی چکم پررنگ شد ۲ روز دیگ بی بی چک بز ...

باشه عزیزم حتما ❤️

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من آریایی‌ام ایرانی اصیل ♥️
مثبتی عزیزم الان دیرم بی بی چکتو فردا برو ازمایش من قولت میدم که بارداری مبارکه

خیلی ممنونم عزیزم خیلی خوشحالم ولی الان یادم افتاد امشب جوجه زعفرانی خوردم و کمرم خیلی درد می‌کنه دارم از استرس میمیرم چیکار کنم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی ممنونم عزیزم خیلی خوشحالم ولی الان یادم افتاد امشب جوجه زعفرانی خوردم و کمرم خیلی درد می‌کنه دا ...

اشکال نداره مقدارش اونقد نبوده ..ولی تو بارداری رعایت کن ..

زعفرون

اویشن جگر

اینچیزانخور

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اشکال نداره مقدارش اونقد نبوده ..ولی تو بارداری رعایت کن .. زعفرون اویشن جگر اینچیزانخور

مرسی عزیزم ♥️♥️

1
5
10
15
20
25
30
35
40