2737
2739
خیلی خوب وزن کم کردی آفرین ولی به نظر من نیاز به آی وی اف نداری چون جدید وزن کم کردی یه مدت دیگه پیاده روی کن حالا کم کردی که کردی نکردی هم مهم نیست مهم تحرکشه و متفورمین ات هم بخور و از نظر تغذیه هم یه نکاتی را رعایت کن ولی ای وی اف که زوده چون طبیعی میسی مشکل آنچنانی نیست پی سی او
تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ۳سال منتظر بودم کلی دارو و امپول مصرف کردم بی نتیجه اخر لاپاراسکوپی کرذم و ماهه دوم بعداز عمل خدا یه نی نیه ناز بهم داد و الانم ۶ماهشه پسرم و کنارمه بنظر من لاپاراسکوپی رو به دکترت پیشنهاد بده ببین نظرش چیه
میشه برای حل شدن مشکلم یه صلوات بفرستین بلکه دل منم اروم بگیره
من همه جور دارویی خوردم التماس خدا کردم بازم اول اخرش خواست خدا بود اخر سر این دکتر اخری که رفتم فقط گفت درمان پلی کیستیک و حاملگی تردمیل و گرم نگه داشتن حم موقع تردمیل هم یه چیز بپیچ دور کمر تنها راه حل و درمانش هم همینه با همین خرج و درمانی که کردم و داروهای الکی فقط همین جواب داد انشاله که شما هم دامنشوت سبز بشه خدا به من لطف کرد و سه قلو داد
همسرم همه وجودم...............
2728
دکترم به همه مریض هاش همینو میگفت و همه باردار شدن به هیچ وجه شنا نرو و رحم رو فقط گرم نگه دار همین انقدر به من تردمیل رو تاکیید داشت که نگو هنوز زن صداش تو گوشم تردمیل تردمیل تردمیل دقیقا انقدر تاکیید کرد
2738
نفس منم پلی کیستیک بودم با مصرف لتروزل و امپول و یه نو کپسول ماه دوم باردار شدن نگران نباش واز استرس دور باش من که خیلی بیخیال بودم
هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
من قبلش بهترین دکترهای تهران رفته بودم که باید ساعت ها وامیستادی و پولویزیت و داروهاشون سر به فلک میذاشت منتهی هیچ کدوم جواب نداد الی این یه مورد تنها راه درمان پلی کیستیک گرم نگه داشتن رحم و تردمیل
خب ساعتی برو رو تردمیل نه این که برای خونه بخری من شوهرم خیلی همراهم بود روزها کلا دو سه ساعت تردمیل شب ها کلی باهم پیاده روی میرفتیم حساب کن شاید خیلی پیاده روی می کردم
نفس این که مامان سه قلوها گفت منم بهش ایمان دارم منم تقریبا یکسال بود که اقدام میکردم و پی سی او بودم و دارو های تحریک تخمک گذاری هم اثر نداشت ولی ماهی که باردار شدم پیاده روی میکردم اینکه دکتر ها میگن وزن کم کنید به افراد پلی کیستیک این نیست که بریم چیزی نخوریم و لاغر کنیم فقط باید راه بریم حتی اگه نیم کیلو کم کنیم پیاده روی موثر هست واقعا
تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘