2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا باید تا ۱۳ سالگی موهای زیادشون تحمل کنه ؟ عرق کنه و از وجود موهاش معذب باشه ؟

خب اگه خیلی مو داره ببرش دکتر غدد حس میکنم طبیعی نیس تو نه سالگی 

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤
مگه ممکنه درد نداشته باشه لابد مثل ریش تراش مرداست و ساقه رو میزنم از ریشه درنمیارن

درسته دقیقا اینجوریه از سطح پوست می زنه مو رو نه از ریشه  و براحتی و بدون درد هر وقت خودش بخواد موهای زیر بغل و پشت لبشو می زنه 

پس چرا دختر من که۹ سالشه هیچی نداره دریغ از ی ذره مو

الان دنبال علتین؟

ژنتیکیه ،همونطور که بعضیا زود پریود میشن بعضیا دیر

بعضیا موهاشون بور و طلاییه بعضیا مشکی

بعضیا قد بلند بعضیا کوتاه و...

بله داره  بچه ها با هم متفاوتن بعضی ها دارن بعضی نه دختر من علائم بلوغش از ۸ سالگی شروع شده

عزیزم با اپیلاتور موی زیرپوستـی در میـاره

فعلا فقط پشت لبـشُ براش تمیز می کردید ۱۴ سالـش که شد میبردید لیزر. 

دختر منم۱۰و نیم ساله اس،چند وقته ک زیر بغلش رو موم میندازم واسش. زشته نامرتب بمونه. ولی سیبیل فعلا ...

باید به خواسته شون احترام گذاشت .

دختر منم با وجود موهای زائد معذب بود و من کمکش می کنم تا اعتماد بنفس در جمع دوستاشونصدمه نبینه

مگه ممکنه درد نداشته باشه؟! مو از ریشه دربیاد قطعا دردناکه لابد مثل ریش تراش مرداست و ساقه رو میزن ...

بله از ریشه نمی زنه از سطح پوست اصلاح می شه 

دو یه مدل مختلف امتحان کردیم  تا به این دییدیم 

تا بحال شکایتی از درد نداشته

دختر منم۱۰و نیم ساله اس،چند وقته ک زیر بغلش رو موم میندازم واسش. زشته نامرتب بمونه. ولی سیبیل فعلا ...

موهای زیر بغل خیلی بهتره که کنده نشه

برای غدد لنفاوی که اون قسمت هست خوب نیست

براش از پودرهای موبر بدون بو استفاده کن

پوست زیر بغلش سفید میشه به مرور

عزیزم با اپیلاتور موی زیرپوستـی در میـاره فعلا فقط پشت لبـشُ براش تمیز می کردید ۱۴ سالـش که شد میبر ...

اصلا موی زیر پوستی نمی آره 

خودش دوست نداشت سیبیل یا موی  زیر بغل و بیکینی  داشته باشه 

بله از ریشه نمی زنه از سطح پوست اصلاح می شه  دو یه مدل مختلف امتحان کردیم  تا به این د ...

اسی نمی‌دونم چقدر دخترت سیبیل داره

دختر من ۱۶ سالشه صورتش اصلا مو نداره یا بورن دیده نمیشه

ولی دوستی داره که از کلاس دوم به مادرش التماس می کردیم پشت لب بچه بند بندازه چون سیبیل داشت در حد یه پسر نوجوان

گوش نمی کرد

تا بچه کلاس هفتم از بس مسخره شد افسردگی گرفت

بعد مشاور بهش گفت موهای پشت لب بچه رو بکن

الان اصلاح می کنه

خیلی اعتماد به نفس بچه خوب شده

این ربطی هم به حجاب و اینا نداره

چون ما چند تا دوست چادری هستیم با دخترای چادری

2706