2752
2734
وای زیاد گذاشتی برای ۵ نفر کبابی ۲ کیلو بسه

درسته من برای کبابی اینقدر میذارم 

تازه بیرون باشه سیخ هاشون هر کدوم ۲۵۰ گرمه من از چند جا سوال کردم 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آره .من واسه و خودم و شوهرم و پسر ۵ سالم بسته ۷۵۰ گرمی میزارم .تازه بنظر خودم دارم قناعت میکنم .شوهر ...

نوش جان من یه سبخ جوجه یا چنجه دویست گرمی رو خالی میخورم کاملا سیر میشم بازم بشدت از چاقی میترسم اگه ناهار زیاد بخورم عذاب وجدان میگیرم شام نمیخورم چاقم نیستما ۶۰ کیلوام 😂😂

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
اره ما هم همین کار میکنم برای هرکس خورشت خوری جدا نمیذاریم تعداد زیاد میزاریم سر سفره نزدیک به هم ول ...

آره هم قشنگتر میشه سفره هم اگه کسی اون غذا رو دوست نداشت که قطعا بین ۲۵ نفر پیش میاد،یه غذا دیگم باشه

هزینه هم خیلی تفاوتی نمیکنه چون کمتر میذاری

منم اصولا دوسه جور میذارم سوپم چندان خرجی نداره ولی خیلیا دوست دارن پیش غذا سوپ باشه مخصوصا اگا بچه هم داشته باشن سوپو قطعا میذارم واسشون

نوش جان من یه سبخ جوجه یا چنجه دویست گرمی رو خالی میخورم کاملا سیر میشم بازم بشدت از چاقی میترسم اگه ...

قدت چنده عزیزم .من خودم ۱۶۷ قدم .وزنم ۷۴ . لرا زن ۶۰ کیلویی رو ضعیف میدونن آخه  .خواهر شوهرام وقتی چاق میشن کلی دوق زده میشن   

دلت شور نزنه خدا کریمه
قدت چنده عزیزم .من خودم ۱۶۷ قدم .وزنم ۷۴ . لرا زن ۶۰ کیلویی رو ضعیف میدونن آخه   .خواهر شوهرام ...

قدم ۱۶۳ بعد زایمان بالای هفتاد بودم انقدر باشگاه رفتم تا لاغر شدم من مادرشوهرم بخاطر اضافه وزن و چاقی فوت کرد از چاقی وحشت دارم 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
قدم ۱۶۳ بعد زایمان بالای هفتاد بودم انقدر باشگاه رفتم تا لاغر شدم من مادرشوهرم بخاطر اضافه وزن و چاق ...

میگم من وزنم دوس دارم .تناسب اندامم خوبه .ولی بخوام مثلا باسن بزرگتر شه یا ساق پام پرتر شه باشگاه خوبه؟ شما تناسب اندامت خوب شده با باشگاه ؟

دلت شور نزنه خدا کریمه
قدم ۱۶۳ بعد زایمان بالای هفتاد بودم انقدر باشگاه رفتم تا لاغر شدم من مادرشوهرم بخاطر اضافه وزن و چاق ...

توشیردهی کم نکردی؟من هنوز۵کیلو اضافه دارم به خاطر زایمانم میگم توشیردهی کم میشه همینم

میگم من وزنم دوس دارم .تناسب اندامم خوبه .ولی بخوام مثلا باسن بزرگتر شه یا ساق پام پرتر شه باشگاه خو ...

باید بری بدنسازی رو پا بیشتر کاری من به مامانم رفتم اون اندامش خوبه برعکس خانواده پدریم اونا خیلی پهنن

توشیردهی کم نکردی؟من هنوز۵کیلو اضافه دارم به خاطر زایمانم میگم توشیردهی کم میشه همینم

همزمان با شیردهی باشگاه هم میرفتم دیگه بچه رو از شیر گرفتم شده بودم ۵۸ کیلو 

اونجا گوشت کیلو چنده؟  کاش شوهرای ماهم لر بودن

والا کیلو ۵۰۰ میگیریم گوشت بره.عزیززم اصلا نباید میگفتم اینو شاید کسی نداشته باشه .ببخشید .حتما شوهر شماهم خوبیای زیادی داره هیچ کس کامل نیس .شوهر من دست ب خرجش خوبه ولی ایراداتی هم داره عزیزم 

دلت شور نزنه خدا کریمه
والا کیلو ۵۰۰ میگیریم گوشت بره.عزیززم اصلا نباید میگفتم اینو شاید کسی نداشته باشه .ببخشید .حتما شوهر ...

نه عزیز نگران نباش

صد در صد هر مردی خوبیهای داره. 

من چون همش دوست دارم لاغر بشم روگفتم. الانم که باردارم، دارم برنامه ریزی میکنم بعد زایمان لاغر کنم

اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و ال محمد
2706