2733
2734
دو حالت وجود داره یا فراموش کنی یا جداشی .من که فکر نمیکنم خیانت به بوسیدن ختم بشه حالا شما میگی در این حده نمیدونم .اگه موقعیت طلاق نداری سعی کن فراموش کنی البته با تعهد گرفتن ازش به سادگی نه.یعنی تضمین کنه دیگه از این اتفاقا پیش نمیاد
رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شوهر ایشون با ی زن مطلقه ای بهشون خیانت کردی ایشونم به شوهرش ی دستی زده .و شوهره هم خودشو لو داده که در حد بوسیدن رابطه داشتم
رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2740
فکر نکن زندگیه ی بقیه توی آسایشه و فقط همسر شما اینجوریا خیلیا زرنگن خانوماشون نمیفهمن مطمئن باش از نظر من اگه موقعیت جدایی نداری باید با ی تعهددرست و حسابی زندگیتو نگهداری و جاتون محکم کنی.مثلا خونه به اسمت بزنه حضانت بچه بده حق طلاق بده و...
سمیرا فرض رو بر این بذار میشه البته منم مطمئنم نمیشه
ثمین اون دونفر یکیش بابام بود که پا نداد ب دلایل امنیتی شاید یکیشم عموم بود که کلا از اوناست که سبمش مستقیم به خدا وصله
تو یه طوفان من جزیره... من ناپلئون تو دزیره...جز تو کی میتونست از من همه دنیامو بگیره...