2752
2734
عنوان

مستاجرمون دو ماه پیش که خونه رو تخلیه کرد گفت خونه جن داره

| مشاهده متن کامل بحث + 3519 بازدید | 167 پست
شایدم راست گفته باشه. من سه تا خونه عوض کردم جن باهامه. در قفل میشه باز میشه لوستر تکون میخوره. گهوا ...

این خزئبلات چیه که میگی اصلا جن وجود نداره از نظر علمی هم ثابت شده این چیزایی هم که شما میگین حتما توهمات خودتون که لوستر نکون میخوره در قفل میشه😑

یعنی چی بیشتر توضیح بدید  من میگم کلا مشکل از خودشون بوده من همیشه حی خوب گرفتم وقتی رفتم توش ...

مشکل از خونه نیست. از حضور ایشون  بوده . نگران نباش . فقط اگر رفتین توی خونه هرچیزی ک بود حتی کوچکترین چیزو بندازین بره . 

اگ کاغذ پیداکردین پاره نکنید بندازید توی جوی آب روان . همین . 

خونه واس شما خیریت داره. 

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شایدم راست گفته باشه. من سه تا خونه عوض کردم جن باهامه. در قفل میشه باز میشه لوستر تکون میخوره. گهوا ...

راستی اینم بگم تو بارداریم اینطوری مزاحمت ها شروع شد ربطی به خونه ها نداشت چنذدان.

خونه اولی ک توش بودم قبل من سه سال خالی بوده و قدیمی. حتی همسایمون تازه عروس بود اذیت میکردن و بمن میگفت منم میگفتم خیالاتی شدی چون تنها بود میخواستم نترسه. اونجا واقعا دهنمون سرویس شد ولی خونه های بعدیمون مورد نداشت منکه باردار شدم اذیتا و مزاحمتا شروع شد. 

زمان موسی خشک‌سالی آمد. آهوان خدمت موسی رسیدند که ما از تشنگی تلف می‌شویم،لذا از خداوند متعال در خواست باران کن! موسی به درگاه الهی شتافت و داستان آهوان را نقل نمود!خداوند فرمود: موعد آن نرسیده،موسی هم برای آهوان جواب رد آورد!تا این‌که یکی از آهوان، داوطلب شد که برای صحبت و مناجات بالای کوه طور رود. آهو پیش از رفتن، به دوستان خود گفت: «اگر من جست و خیز کنان پایین آمدم بدانید که باران می آید وگرنه امیدی نیست!»آهو به بالای کوه رفت و حضرت حق به او هم جواب رد داد. اما در راهٔ برگشت، وقتی به چشمان منتظر دوستانش نگاه کرد، ناراحت شد! شروع به جست و خیز کرد و با خود گفت:«دوستانم را خوشحال می کنم و توکل می‌نمایم؛ تا پایین‌رفتن از کوه هنوز امید هست!»تا آهو به پائین کوه رسید، باران شروع به باریدن کرد!موسی علیه السلام معترض پروردگار شد،خداوند به او فرمود: «همان پاسخ تو را آهو نیز دریافت کرد با این تفاوت که، آهو دوباره با توکل حرکت کرد و این پاداش توکل او بود!»هیچ‌وقت نا امید نشو،لحظه‌ی آخر، شاید نتیجه عوض شود          «توکل‌ات به خدا»

میگه خانمم دوباردیده و جیغ زده یبار  یه چیز زشت سر تخت دیده کنارم خواب بود نصفه شب و یبار  تو راهرو بین همون اتاق و حموم دیده 

دوم بچم همش گوشه دیوار رو  نشون میده این کیه این چیه میگه خودم ندیدم ولی حس کردم پشتم یه کسی ایستاده داره نگام میکنه 

میگه کلا حس،بدی داره خونه خودتون بیاید امتحان کنید 

مشکل از خونه نیست. از حضور ایشون  بوده . نگران نباش . فقط اگر رفتین توی خونه هرچیزی ک بود ...

حس ششمي ؟  اين مدلي داري ميگي؟

تاپيك هاي عكس منو تگ كنين 😁😋 تاپيكهاي داستان و تاپيك مفيدي هم ديدين منم رفيق خودتون بدونين تگم كنين 😻❤️موچ به كله هاتون😽
این خزئبلات چیه که میگی اصلا جن وجود نداره از نظر علمی هم ثابت شده این چیزایی هم که شما میگین حتما ت ...

توی قرآن سوره جن هست مطالعه کنید لطفاً . 

من روی پاسختون ب اون دوستمون ریپلای زدم ‌ 

میگه خانمم دوباردیده و جیغ زده یبار  یه چیز زشت سر تخت دیده کنارم خواب بود نصفه شب و یبار   ...

عزیز دلم گوش بده بمن . 

من دارم میگم اون خونه باحضور اونها بوده ک سیاه شده والانم. ک رفتن. نحسیش رفته. .  چون خودشون درگیرن . آدمای ایده آلی نیستن . 

شما هیچ آسیبی  بهتون نمی‌رسه 

خود کتابی که میفرمایید پر از تناقض دلیل علمی تر بیارین

جالبه من. بحثی با کسیکه کلام خدارو. باور ندارع. ندارم . 

کلامی ک ن یک آیه توسط انسانی ب اون افزوده شد و نه از اون کاسته . 

موفق باشید 

این خزئبلات چیه که میگی اصلا جن وجود نداره از نظر علمی هم ثابت شده این چیزایی هم که شما میگین حتما ت ...

ببخشید اب چججوری خود بخود با فشار باز میشه. توهم کجا بود حتی همسرمم باورش نمیشد کپ کرده بود اینکه  صندلی تکون خورد جا به جا شد. یا درهای خونه قفل میشه همه ی شیرهای اب یا قفل ها ک مشکل ندارن جلو چشممون این اتفاق میفته. مهمونامون ک توهم ندارن. جن در قران اومده من مسلمونم شما به عقیده خودت بمون. چون حتی امریکایی ها هم دارن ازشون استفاده میکنن نمیدونم بر چه اساس ربطمیدید به علم. وقتی همه درگیرشن. 

زمان موسی خشک‌سالی آمد. آهوان خدمت موسی رسیدند که ما از تشنگی تلف می‌شویم،لذا از خداوند متعال در خواست باران کن! موسی به درگاه الهی شتافت و داستان آهوان را نقل نمود!خداوند فرمود: موعد آن نرسیده،موسی هم برای آهوان جواب رد آورد!تا این‌که یکی از آهوان، داوطلب شد که برای صحبت و مناجات بالای کوه طور رود. آهو پیش از رفتن، به دوستان خود گفت: «اگر من جست و خیز کنان پایین آمدم بدانید که باران می آید وگرنه امیدی نیست!»آهو به بالای کوه رفت و حضرت حق به او هم جواب رد داد. اما در راهٔ برگشت، وقتی به چشمان منتظر دوستانش نگاه کرد، ناراحت شد! شروع به جست و خیز کرد و با خود گفت:«دوستانم را خوشحال می کنم و توکل می‌نمایم؛ تا پایین‌رفتن از کوه هنوز امید هست!»تا آهو به پائین کوه رسید، باران شروع به باریدن کرد!موسی علیه السلام معترض پروردگار شد،خداوند به او فرمود: «همان پاسخ تو را آهو نیز دریافت کرد با این تفاوت که، آهو دوباره با توکل حرکت کرد و این پاداش توکل او بود!»هیچ‌وقت نا امید نشو،لحظه‌ی آخر، شاید نتیجه عوض شود          «توکل‌ات به خدا»
پس سکوت اختیار کن  

شما ظاهراً فهمتون از گفتمان تایپی هم. پایینه .البته اقتضای سنتونه .  و مشکلاتی ک باهاش درگیرید . خشمه وجودیت کم میشه کم کم .  صبور باش اما بدون. اکثر مشکلاتت بخاطر همین. تند روی کردناته

البته وقتی که خونه رو خریدیم چن سال خالی بود خونه ورثه ای بود دادیم مستاجر اول توش روضه داشت خیلی دوسش داشت میخواست بخره بعد چهار ماه خالی بود افتاد دست این مستاجر که خیلی آدم بیخیال بود و نرمال نبود سر سال که می‌خواستیم قیمت جدید ببندیم گفت اگه خونتون خوب بود خودتون میومدید توش خونه انگار یه چیزایی هم داره منظورش جن بود ولی خب ما محل نداشتیم و اونم خوشحال نشست توش،حتی امسال هم اگه میزاشتیم می‌نشست توش ولی خب ما برا خودمون می‌خواستیم 

روزی که تخلیه کرد دوباره همون حرفای پارسال رو زد و دقیقتر گفت و عین کسی که براش اتفاق افتاده برا همسرم میرفت همون جای خونه و نشونش میداد و تعریف می‌کرد 

2706