2733
2734
اُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُ ...

گند زدی به تاپیک من الانم داری گند میزنی به تاپیک اسی😂🥲

مهربون بی اعصاب پرو و خجالتی، پرحرف و کم حرف هم زشت هم خوشگل هم درونگرا هم میانگرا چنروز افسرده چنروز هم الکی سرخوش و خل چنروز بد غذا چنروز خوش اشتها وبد غذا خلاصــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه تو همه چی پنجاه پنجاه تشریف دارم! تو تاپیکای معرفی فیلم و داستان و اتفاقات ماورایی و تاپیک های اسیدگونه تگم کنین مرسی اه🗿😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پارتنر و فابم بهمن دنیا اومدن

خیلی حرف گوش کن و منطقین 

ولی قلق هرکسی فرق داره 

. . .بعد‌ما‌بآرون‌میباره‌عطر‌آزادی‌‌                                  پرمیشه‌این‌خونه‌از‌رقص‌وگل‌وشادی                              ♀️)         (🐣🐾🌱؛'       'دیگه‌هیچ‌خاکستری‌از‌جنس‌ادم‌نیست'

اُ(آ_اُ_)_اُ   اُ(😐😐  اُ

کاربر zxm23  هستم. و در حال حاضر عضو فعال گروه مافیایی سلامت باشید🗿  هییی.... بی دلیل تعلیق شدم. بگذریم.🙂✋علیکم السلام😁حالت چطوره؟؟؟چخبرا؟ دوست داشتی ریپ بزن جواب بده👌😁در همین حین که این متن و مینویسم حوصلم سر رفته...و موقعیت حرص دادن یا کرم ریزی کسی و ندارم چون ساعت ۱شبه😅حوصلم سر میره باید یا کرم بریزم یا حرص بدم یکیو👌انرژی و فعالیت و... کلاا شور و هیجان زیادی دارم و سعی میکنم به بقیه هم منتقل کنم😎🥳😁 عاشق کارتون های باب اسفنجی و بینوایان و انیمیشن های المنتال درون و برون و رالف خرابکار وقتی میگم عاشق اینا یعنی 100 بار هرکدومو دیدم و برای  بار 101 میبینم😁یه کتاب و اهنگ خوبم معرفی کنم؟کتاب هنر خوب بودن خیلی قشنگه، هم قلم خوبی داره هم موضوع جالبی درمورد روانشناسی هست،کتاب به امید دلبستم و عقاید یک دلقک،48قانون قدرت هم خیلی بهتون پیشنهاد میکنم... اهنگ زندگی همینه ارتا،بیشتر از همیشه نازنین و محیار، چشماتو ببند، ای گل رویایی ، شراره😁،نازی نازی امشب دلم مست توعه👌،  و قد و بالای تو رعنارو بنازمم تو که با عشوه گری از همه دل میبری چرا نمیرقصی (مدیونی با ریتم نخونی😁 )اینا اهنگای قشنگی ان، قابل شمارو نداشت یادداشت کنید ۶۰۳۷....🤣خبب دوستان عزیز، براتون ارزوی بهترین هارو میکنم،به اخر این متن جذاب رسیدید🤣حالتون همیشه خوب باشه،وقتتون به خیر❤

زبون چرب و نرمی دارن خیلی انعطاف پذیرن 

همیشه پیششون باید کوتا اومد 

خییییلی مهربونن قلب بزرگی دارن

خونواده دوست بشدت خونواده دوست

باید اخلاق خوبی داشته باشی تا باهات خوب باشن

عاشق خوبی کردنن خوبی کن بهشون ۱۰برابرشو جوابتومیدن

همه چیز رو برای خودت مهم نکن از بعضی چیزا فقد باید رد شد....!
پارتنر و فابم بهمن دنیا اومدن خیلی حرف گوش کن و منطقین  ولی قلق هرکسی فرق داره

بهمنی حرف گوش کن ندیدماااااااا 

بهمن به لجبازی و حاشاگری معروفن 

نصف فامیلامون بهمنن دیگه خوب میشناسمشون

دروغگو هم هستن تا حدودی زیاد

قلق مردا به ماه تولدشون نیست 

به نوع تربیت 

طبقه اجتماعی

سطح ادب و تربیت و معرفت 

در آخر هم به سواد(مدرک تحصیلی ) و پول 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
زبون چرب و نرمی دارن خیلی انعطاف پذیرن  همیشه پیششون باید کوتا اومد  خییییلی مهربونن قلب ...

آره موافقم  خوبی ببینن واقعا جبران میکنن 

ولی واقعن همیشه کوتاه میام 

حس میکنم زنانگیم زیر سوال میره همیشه نیم من میشم جلوش 

اینجوریم خوب نیس 

من همسرم بهمن ماهییه خصلت های خوبش دست و دلباز و شوخ طبع ؛ دلسوز و خانواده دوست به‌شدت مخصوصا پدرو مادر و فرزندش رو دوست داره محبتشو عملی نشون میده 

خصلتای بدش مغرور و ابراز علاقه زبانی ندارد مردسالار و لجباز زن مطیع و دوست دارن 

قلقش باید کوتاه بیاید مقابلش لجبازی نکنید اقتدارشو حفظ کنی تو جمع به هیچ عنوان ضایعش نکنی و غرورشو نشکنید تو عصبانیت سکوت کنی

بهمنی حرف گوش کن ندیدماااااااا  بهمن به لجبازی و حاشاگری معروفن  نصف فامیلامون بهم ...

همشون که این طور نیستن 

شایدم بخاطر شخصیته

. . .بعد‌ما‌بآرون‌میباره‌عطر‌آزادی‌‌                                  پرمیشه‌این‌خونه‌از‌رقص‌وگل‌وشادی                              ♀️)         (🐣🐾🌱؛'       'دیگه‌هیچ‌خاکستری‌از‌جنس‌ادم‌نیست'