2410
2716
عنوان

بیاین از آرزوهاتون بگین!

257 بازدید | 47 پست

من کلا از بچه گی دوست دارم نونی که درمیارم نتیجه هنرهای دستیم باشه خیلی به هنر علاقه دارم!دوست داشتم یه برند لوازم ارایشی یا لباس به نامم بود❤

یَعنی دِلَم میخواد یه بار دیگه آقایون درخواست دوستی بدن برینم به خودشون و تربیت خانوادگیشون مردای علاف خیانتکار         🖤توی تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ پسرم رو توی ۱۵ هفتگی ازدستش دادم!الان فقط به اُمید اینکه خُداپسرم رو بهم برگردونه زنده ام دعام کنید خانم فاطمه زَهرا(س) واسطه بشن بین منو خُداجون تا راضی بشه پسرم سَجّادم بهم برگرده!❤لطفا صلوات یا حمد هرکدوم راحتین برای خواسته ام ودعام بفرستین!بچه ی من پیش خانم زَهرا(س)امانته ولی من نمیخوام بچه ام حتی پیش بهترین انسان دنیاهم باشه چون هیچ چیزی طعم تلخ دوری از بچه تو نمیده!شدم مثل مادری که بچه شو گم کرده!❤😔دعام کنید کیست هموراژیک دارم فردا توی سونو ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ بگن کیست دیگه نداری واین ماه باردار بشم پسرمو دیگه هیچ مشکلی از هیچ جهتی پیش نیاداِنءشااَلله!آرزوی پول نکردم خدایا !آرزوی زندگی اروم نکردم!فقط پسرمو ازت خواستم لطفا اگرم اِنءشااَلله دادیش بهم خواهشا دیگه ازم نگیرش!❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

امضات شبیه آرزوی من بود

۱۵ هفته ام فردا سقط دارم

خدایا خودت دادیش خودتم نگهش میداشتی دیگه دلم شکسته ازت😭😭😭

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...

چاپ کتاب .نقاش  و نویسنده معروف شدن.همیشه هم فکرمیکنم یه روز مثل قهرمانا یه کار بزرگ  قراره کنم شاید به خاطر فیلم دیدنه😬

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
آرزوم چندسالم مرگ هست خسته شدم اینقدر به خدا میگم ولی کاری نمیکنه

خدانکنه کفرنگو

یَعنی دِلَم میخواد یه بار دیگه آقایون درخواست دوستی بدن برینم به خودشون و تربیت خانوادگیشون مردای علاف خیانتکار         🖤توی تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ پسرم رو توی ۱۵ هفتگی ازدستش دادم!الان فقط به اُمید اینکه خُداپسرم رو بهم برگردونه زنده ام دعام کنید خانم فاطمه زَهرا(س) واسطه بشن بین منو خُداجون تا راضی بشه پسرم سَجّادم بهم برگرده!❤لطفا صلوات یا حمد هرکدوم راحتین برای خواسته ام ودعام بفرستین!بچه ی من پیش خانم زَهرا(س)امانته ولی من نمیخوام بچه ام حتی پیش بهترین انسان دنیاهم باشه چون هیچ چیزی طعم تلخ دوری از بچه تو نمیده!شدم مثل مادری که بچه شو گم کرده!❤😔دعام کنید کیست هموراژیک دارم فردا توی سونو ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ بگن کیست دیگه نداری واین ماه باردار بشم پسرمو دیگه هیچ مشکلی از هیچ جهتی پیش نیاداِنءشااَلله!آرزوی پول نکردم خدایا !آرزوی زندگی اروم نکردم!فقط پسرمو ازت خواستم لطفا اگرم اِنءشااَلله دادیش بهم خواهشا دیگه ازم نگیرش!❤
2706