2752
2734
عنوان

چجوری رقصیدن یاد بگیرم.هیچی بلد نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 10062 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بدن نرمی میخواد خشک باشی جواب نمیده
وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
من رقصم عالیه اولین بازم ٦ ساله م بود با اهنگ ممل خردادیان رقصیدم بعد اون خودم واسه هر اهنگ طراحی میکردم و میرقصیدم تا همین چندسال پیش ک ان د فلور جنیفرو طراحی کردم فوق العاده بود الانم دارم ب ساز شوهرو بچه م میرقصم خخخخخ
KEEP CALM I'M .👑.......QUEEN 👑
برو کلاس رقص عزیزم. اگه باشگاه بدنسازی محلتون داشته باشه، بپرسی حتما مربی رقص هم دارن. چجوری توی مراسم هات نرقصیدی؟ مگه میشه؟؟ ببخشید فضولی میکنم
لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸