2733
2739

من ۳۳ سالمه ده سال پیش لیسانس حسابداری گرفتم با معدل خوب

ولی بخاطر مخالفت شوهرم تا الان خانه دار بودم یه بچه ۴سال و نیمه دارم و بعد از مشکلی که تو زندگیم پیش اومد و تا پای طلاق رفتم از وابسته بودنم به شوهر از نظرمالی و احساسی احساس ناتوانی و ضعف وحشتناکی دارم میخوام مستقل شم تو این سالها فقط اعتماد بنفسم خورد شده هیچی اعتماد به نفس ندارم الان شرایط محیا شده برم دفتر حسابرسی کارآموزی و من واقعا ترسیدم حالم افتضاحه

من الان باید با ترسهام روبرو شم اولیش دور بودن از دخترم و گذاشتنش مهدکودک و محیطی که نمیدونم میتونه از پس خودش برمیاد یا نه چون دخترم خیلی مظلومه و حساس

کارآموزی هرروزه و از ۸تا ۳ بعدظهره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخاطر مشکلاتت بی اعتماد بنفس شدی و استرس داریمنم مثل شما مجبورم برم سرکار ولی خال روحیم خوب نیست فکر ...

دقیقا بخاطر حرفا و تحقیرهای که تو بحث همیشه از سمت همسرم شنیدم 

البته کلا همیشه اعتماد بنفسم پایین بود ولی الان داغونم 

2728
دقیقا بخاطر حرفا و تحقیرهای که تو بحث همیشه از سمت همسرم شنیدم  البته کلا همیشه اعتماد بنفسم پ ...

نترس محیط بیرون بهتره فکر کنم به خودت تلقین کن بهتر میشی منم مثل شما هستم

دنبالش باش مستقل شو دخترت هم بهتره قوی بار بیاد هیچی نمیشه شاید اولش اذیت بشه ولی یاد میگیره از پس خ ...

آره واقعا الان از نظر روحی داغونم از یه آدم خوش بین وبا انرژی مثبت تبدیل شم به یه آدم منفی و داغون کاش بتونم از پسش بربیام 

2740
آره واقعا الان از نظر روحی داغونم از یه آدم خوش بین وبا انرژی مثبت تبدیل شم به یه آدم منفی و داغون ک ...

میتونی زنا خیلی قوین مخصصا اگه مادر باشن برای یچه شون همه کاری می کنن

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................
عزیزم مرسی بابت حرفات آره واقعا  خودت شاغلی؟

بله 22 ساله کار می کنم 

روزی که 17 سالم بود پدرم مریض شد مجبور شدم جورشو بکشم بدش هم فوت کرد 15 سال از مادرم نگهداری کردم هیچی حقوقی نداشت بیمار بود 

منم یه بچه مدرسه ای 17 ساله 

از پسش برامدم تو هم میتونی

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................
بله 22 ساله کار می کنم  روزی که 17 سالم بود پدرم مریض شد مجبور شدم جورشو بکشم بدش هم فوت کرد 1 ...

عزیزم انشالله که نتیجه همه ی کارای خوب و استقامتت تو مسیر پرچالش زندگی رو به همین زودیا ببینی 

البته انشالله که دیدی تا الان ....

منم باید ترسامو بزارم کنار چون راه دیگه ای ندارم