2733
2771

امروز بیمارستان بودیم با دوستم

با این صحنه زیبا مواجه شدم   بخش زنان 

یه خانوم باردار نشسته بود و با شکم گنده و یه پسر بچه 4 یا 5 ساله فوق شیطون داشت  از این بچه بی تربیت ها😐 از چشم هاش خلاف کاری میبارید😂😬

اول که با همه خانوم ها ک تو نوبت بودن و یکی یه دور معاشرت کرد  بعد اصرار داشت بشینه بالا شکم مامانش   هرکی هرچیزی میگفت  حتی یواش با بغل دستیش این بلند تکرار میکرد   خانوم بغل دستی مادرشو میزد بلند شو من بشینم میخام برم رو شکم مامانم    مادرش میگفت برو بگو بببین نوبتمون شده  میگفت مگه من حامله ام  هرکی حامله هست بره بپرسه تو اتاق معاینه هم اومده بود خانوم دکتر اون بخش استادمون هست   اونم کلافه شده بود  بهش گفت امپول میزنم بهتا   خابیده بود هر هر میخندید میگف بیا بزن دیگ    پشت سر مادرش می ایستاد با دست میزد ببخشیدا در با سن مادرش😐میخندید انگشتش میکرد😐

تو همه این مراحل مادرش هیچییی نگفت

حالا اینا 5 درصد ماجرا بود من دیدم چون در رفت و امد بودم   اینارو ناخداگاه میدیدم

واقعا بعضی مامانا چ ریلکسن  ایول دارن

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️

فقط انگشت کردن مادرش🫤

لایک نکن جان مادرت😒صرفا برا سرگرمی میامو اکثرا تاپیکارو جدی نمیگیرم🤷اگه وسط بحث یهو جوابتو ندادم ببخش یهو حوصلم ته کشیم😘و همچنین بابامو مامانمو دادا کنم👌دل م وذره  یهو چن روز دپ میشم و ی وخت دیدی اینقد شادم دلفکرای چرت و پرت زیاد میکنم 😑عاشق لباس خریدن ب خودمو پسرمم ترجیح میدم بپوشم خوش باشم تا مث بعضیا جمع کنم طلا بخرم 😏از خدا دوتا چیز میخام یکیش سلامتی اعضای خونوادمه ک بدون اونا من هیچم اون یکیم خدا برا پیشرفت زندگی همه کمک کنه ماهم جزوه اونا آمین👐و در اخر امیدمون ب خودش باشه حواسش بهمون هس یاعلی🖐️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ودف 

این دیگه بچه اسمش نیستتت موجود ناشناخته اس

چ مامان صبوری بوده من بودمم تا نمیخوابوندم دهنش اروم نمیشدمم 

دیشب بحث حروم زادگی بود؛ جات خالی کلی یادت کردیم.    

عزیزم اگه وقت برا تربیت میذاشت که اینقدر خجسته نبود بازم بیاره اصلا بعضی ها اعتقادی به تربیت ندارن میگن خودش بزرگ میشه خوب میشه فکر کن این مادر خودشو ...میکنه بزرگ شه چکار بقیه میکنه

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
ودف  این دیگه بچه اسمش نیستتت موجود ناشناخته اس     چ مامان صبوری بوده من بودمم ت ...

مادرش با یه لبخند ملیح نشسته بود  اصن تو فاز کارای این نبود

بنظرم اون حرف مگه من حاملم هرکی حاملست خودش بره نوبت بگیره بازخوردی از رفتار والدینشه...
یه وقتهایی باید درست با بچه ها برخورد بشه
یا تو خونه پدر و مادرش نسبت به کارهای همدیگه همچین واکنشی نشون میدن
یا حتی نسبت به کارهای پسرشون
مثلا میگن هرکی تلویزیون روشن کرده خودش خاموش کنه هرکی اورده خودش ببره...
درسته باید بچه ها یاد بگیرن کارهاشون رو خودشون انجام بدن اما نباید با این الفاظ بهشون این رو یاد بدیم...

زندگی یعنی: یک سار پرید....از چه دلتنگ شدی؟    دلخوشی ها کم نیست مثلا این خورشید🌟🍃
عزیزم اگه وقت برا تربیت میذاشت که اینقدر خجسته نبود بازم بیاره اصلا بعضی ها اعتقادی به تربیت ندارن م ...

من واقعا برا اینده بچه های خودمون میترسم

کسی که تو سن 4 سالگی دست میزنه به...  مادرش

چی قراره بشه

2706