2733
2764
الان ۱۶سال میشه تا همین چند سال قبل هیچی خوب نبود مادرشوهرم کارهایی کرده ۱۰سال اول که اگه مادر خود ...

من 99 درصد مشکلات زندگیم مستقیما خواهرشوهر و مادرشوهرمن

اون یک درصد رو هم غیر مستقیم اونان

اگه نبودن ما هیچ مشکلی باهم نداشتیم

الانم دو نفری باهم هیچ مشکلی نداریم شکر خدا

ولی من افسرده شدم، عصبی شدم، از زندگی نا امید شدم و این خواه نا خواه تو رابطه مون تاثیر میذاره

سه سال اول که با مادرسوهر زندگی میکردم....الان ۵ساله اومدم مستاجری...درگیر نازایی هستیم ....حرف مردم...... اون چیزی که بیشتر اذیتم میکنه بی پولی ...خیلی بی پولیم 

دختر خوشگلم کی خدا تو رو به من میده ...خدایا دلم اندازه دنیا گرفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو زندگی همه آدما دعوا و مشکلات و ناهماهنگی ها و ... وجود داره . علتش اینه که هیچکس انسان کاملی نیست به هر حال همه مون یه سری نقطه ضعف و اخلاقای خوب و بد داریم . مهم اینه که قسمت پر لیوان رو هم در نظر بگیریم نه فقط نیمه خالی شو .

درواقع آدم خوبی های طرف رو هم ببینه راحت تر می تونه کنار بیاد با بدیهاش. تو ازدواج هم همینه مهم اینه که زوجین با هم بسازن و گذشت داشته باشن و بی ریا به همدیگه محبت کنن شاید این محبت ها چه بسا منجر به تغییر رفتار طرف مقابل هم بشه .

من 99 درصد مشکلات زندگیم مستقیما خواهرشوهر و مادرشوهرمن اون یک درصد رو هم غیر مستقیم اونان اگه نبو ...

صد درصد

مادرشوهر من شاید الان باورش نشه چون من تا حالا بی احترامی نکردم و حرفی نزدم اما هیچ وقت نمیبخشم

چون روزهای جوونی که باید با شوهرم خوب باشیم همش دعوا بود

حالا که جفتمون پیر شدیم 

من 10 سال ازدواج کردم همه جور مشکل داشتم، از بدهی و بی پولی و ورشکستگی مالی بگیر تا زندان و اعتیاد، یعنی گاهی به عقل خودم شک میکنم چطور موندم تو این زندگی، ولی با این وجود همه حسرت زندگی مو میخورن چون ظاهرش خیلی قشنگه، شده با همسرم قهر بودیم تا دادگاه هم خواستم برم ولی جلو بقیه انگار عاشق معشوق فقط خواستم بگم هیچ زندگی بدون مشکل نیست ظاهر نگاه نکنین

سه سال اول که با مادرسوهر زندگی میکردم....الان ۵ساله اومدم مستاجری...درگیر نازایی هستیم ....حرف مردم ...

تو که بی پولی خداتو شکر کن که نازایی خواهر

وقتی نمیتونی از پس تامین اینده یه بچه بربیاید تو این مملکتی که اینهمه توش فساد و گرونیه خوشبحال اون بچه ایی که به دنیا نیاد

از وقتی اومدم تو نی نی سایت فهمیدم خانواده های شوهرا تا چه حد سمی ان یه دونه مادر شوهر خوب من ندیدم ...

چرا هستن خیلی ها خوبن

اما کسی که مشکل داره اینحاعنوان میکنه

یادمه اتفاقا یکی تاپیک زده بود نظر سنجی تعداد راضی ها با ناراضی ها برابر بود 

از وقتی اومدم تو نی نی سایت فهمیدم خانواده های شوهرا تا چه حد سمی ان یه دونه مادر شوهر خوب من ندیدم ...

دقیقا شوک بزرگی بهم وارد کرد من تصورم چیز دیگه ای بود😑... 

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘خدایـــــا شکرت بابت داشتن H❤ممنونم🙏
اگه مادرشوهرم نبود زندگیم خوب بود عنان زنذگیم دستشه هم خودم هم همسرم تحصیل کرده ایم ولی با این حال ...

دقیقا مثل مادرشوهر و خواهر شوهر عوضی من

مادرشوهر من سر عقدم مثل ابر بهار داشت اشک می ریخت 

یکسال نه خودش منو پا گشا کرد نه گذاشت اقوامشون پا گشا کنن

تو تولدم اومد اشک ریخت

تو پاگشای برادرم اشک ریخت

تو پا گشایی که برادرش برامون گرفته بود اشک ریخت

من نفهمیدم عید چیه، یلدا چیه، عقد چیه عروسی چیه...

دوسال عقد بودیم یک روز خوش ندیدم

حتی از پسرش گذشت بخاطر اینکه دخترش با من مشکل داشت

الان یکساله پدرشوهرم بیماری لاعلاج گرفته از اون موقع برا اینکه خرج و مخارج و زحمت همسرش رو دوش ما باشه من و همسرم شدیم نورچشمی ولی مگه من یادم میره چه ها به روزم آوردن 

افسرده شدم با قرص آرومم کافیه یه روز قرص بهم نرسه تمام اون دوسال جلو چشمم رژه میرن

فقط روزی که دخترش به خاک سیاه بشینه دلم آروم می گیره

نه عزیزم

هستن مادرشوهر های خوب

کافیه یه نفر پشت بذاره از مادرشوهرش تعریف کنه می بینید اون قشر هم میان خودی نشون میدن

ولی خب شکایت کردن راحت تر از تعریف و تمجیده

خب پس خداروشکر همه ادما هم بد نیستن

هیج وقت همه آدمها بد نیستن

اون ها هم مه رفتار بدی دارن از شدت عقده و کمبودهای هست که دارن

یعنی درونی خودشون سالم نیستن و رفتار ناسالم دارن

و البته عروسها هک گاهی در همین حد بد عستن و اشتباه میکنن

۲۵سالمه.

هفت ساله متاهلم.

همسرم مرد خیلی خوبیه .

ولی مشکل اساسی من اختلاف فرهنگ عمیق با خانواده اشه.

که البته من چون می خوام مودب باشم این عنوان رو میدیم.

از روز عقدم تا همین امروز کلا تو کار بی احترامی به من بودن به انواع روش در انواع مناسبت.

خیلی ناراحتم که تو همچین خانواده ایم

💔🖤
2706