2733
2771
عنوان

دخترای تامبوی چقد جذابنننن اخه:)

705 بازدید | 25 پست

چرااا؟

فقط توروخدا بی اطلاعاتا نپرسید چیه و کیه و ینی چی....::://///

بنده زبان خصوصی تدریس میکنم مجازی. ساعتی ۵۰ اگر خواستید در خدمتم پیام بدید یا درخواست دوستی بدید هماهنگ کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالا خودتم نوجوونی این چیزا تاب و توان نوجوانیه بعدش میگی اهههه من چقد خز بودم😂

منم خواستم همینو بنویسم 

مثلا کلیپس های برج مانند یه زمانی برای دخترا اوج باکلاسی بود🤣

منم خواستم همینو بنویسم  مثلا کلیپس های برج مانند یه زمانی برای دخترا اوج باکلاسی بود🤣

دقیقا😂😂

میبینی حالا اون دختری که مثل پسرا لباس میپوشه به اسم تامبووووووووی دوسال دیگه استوری میذاره کاظم همسرم عشقمه😂😂

ومنی که نمیدونم تامبوی چیست؟؟؟

بچه ها من یه آرزوی خیلی‌ بزرگ دارم میشه برام صلوات بفرستید و دعام کنید خواهش میکنم 🙏 خیلی دلم می‌خواد به آرزوم برسم خیلی‌ تلاش کردم خدایا خودت کمکم کن بعد تو یاوری ندارم همه پارتی من تویی دستمو بگیر منو به خواستم برسون 🙏🙏🙏🙏🙏

دختر تامبوی چیه جسارتا

لایک نکن جان مادرت😒صرفا برا سرگرمی میامو اکثرا تاپیکارو جدی نمیگیرم🤷اگه وسط بحث یهو جوابتو ندادم ببخش یهو حوصلم ته کشیم😘و همچنین بابامو مامانمو دادا کنم👌دل م وذره  یهو چن روز دپ میشم و ی وخت دیدی اینقد شادم دلفکرای چرت و پرت زیاد میکنم 😑عاشق لباس خریدن ب خودمو پسرمم ترجیح میدم بپوشم خوش باشم تا مث بعضیا جمع کنم طلا بخرم 😏از خدا دوتا چیز میخام یکیش سلامتی اعضای خونوادمه ک بدون اونا من هیچم اون یکیم خدا برا پیشرفت زندگی همه کمک کنه ماهم جزوه اونا آمین👐و در اخر امیدمون ب خودش باشه حواسش بهمون هس یاعلی🖐️
2706