2733
2764

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

خط دست خودمه

بلاک کن نی نی سایت و😂

───• · · ·『𝐄𝐯𝐞𝐫𝐲 𝐰𝐨𝐮𝐧𝐝 𝐮 𝐞𝐱𝐩𝐞𝐫𝐢𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐭𝐨𝐝𝐚𝐲 𝐢𝐬 𝐚 𝐬𝐭𝐫𝐞𝐧𝐠𝐭𝐡 𝐮 𝐰𝐢𝐥𝐥 𝐟𝐞𝐞𝐥 𝐭𝐨𝐦𝐨𝐫𝐫𝐨𝐰』· · · •───
برا همه چی مخالفه نه فقط نی نی سایت  

فقط سالگرد عضویتت پیامک تبریک میره براش .برای پیشگیری از این کار دو روز قبل از سالگرد عضویت درخواست حذف کاربری بده تا کاربریو ببندن بعد از گذشتن سالگرد باز کنن تا پیامک نره

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗
به سلامتی آره ولی اگه نشونش بدی و ببینه همه بانوان هست توی این جم خیالش راحت میشه 

والا الان مردام زیاد شدن هی عزیزم و گلم میای بنویسی اول باید چک کنی مرد نباشه طرف:/

───• · · ·『𝐄𝐯𝐞𝐫𝐲 𝐰𝐨𝐮𝐧𝐝 𝐮 𝐞𝐱𝐩𝐞𝐫𝐢𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐭𝐨𝐝𝐚𝐲 𝐢𝐬 𝐚 𝐬𝐭𝐫𝐞𝐧𝐠𝐭𝐡 𝐮 𝐰𝐢𝐥𝐥 𝐟𝐞𝐞𝐥 𝐭𝐨𝐦𝐨𝐫𝐫𝐨𝐰』· · · •───
2706