2733
2764
عنوان

از اینکه دماغمو عمل کردم پشیمونم..😥عکسم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2878 بازدید | 133 پست
عکس دماغتو میزاری لطفا

ندارم تو گوشیم عزیزم بینی هم هم برگشت هم قوز در آورد هربار هم رفتم گوفت باد استخونیه میخوابه به مرتبی و کوچیکی بینی شما نیست فقط برنج نمک اینا نخور بزار برنگرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر پذیرش و کنار اومدن سخته

عزیزم دماغ زنداداشم سوراغاش بالا بود قشنگ می‌تونستی ببینی توش چه خبره چندین بار آشغالای دماغشو دیدم 

آنقدر راضی بودباگذشت زمان الان خیلی بهتر شده

خدایا شکرت ♥️♥️♥️
عزیزم دماغ زنداداشم سوراغاش بالا بود قشنگ می‌تونستی ببینی توش چه خبره چندین بار آشغالای دماغشو دیدم& ...

من میدونم دماغ سربالا یا سرپایین تاثیری توی زندگی آدم نداره ولی خب آدم حسرت به دل میمونه

من راهبه جهنمی ام..هرجا دیدی منو فرار کن.. قسم به مسیح و پدر آسمان و زمین ..قَسَم که من هر روز به کام مرگ می‌روم #صلیب_خونی
ندارم تو گوشیم عزیزم بینی هم هم برگشت هم قوز در آورد هربار هم رفتم گوفت باد استخونیه میخوابه به مرتب ...

من همه چی میخورم.. تا کله توی جکوزی اب داغ میرم.. اینقدر ورم کنه تا بترکه

من راهبه جهنمی ام..هرجا دیدی منو فرار کن.. قسم به مسیح و پدر آسمان و زمین ..قَسَم که من هر روز به کام مرگ می‌روم #صلیب_خونی
بهت میاد

مشکل دقیقا همینجاست.. این دماغ رو دوست ندارم ولی بهم میاد و من چاره ای جز پذیرش ندارم

من میدونم دماغ سربالا یا سرپایین تاثیری توی زندگی آدم نداره ولی خب آدم حسرت به دل میمونه

مبارک باشه قشنگ شده. مشکل تنفسی نداری الان؟؟ چقدر هزینه کردی؟؟؟ کدوم شهری؟؟ 

فکر میکنم فانتزی بودنش با چهرت متناسبه. بنظرم باید کلیت چهره رو در نظر گرفت.

هعی بقیه اطرافیان ک راضین ولی باز من خودم ناراحتم

مبارک باشه قشنگ شده. مشکل تنفسی نداری الان؟؟ چقدر هزینه کردی؟؟؟ کدوم شهری؟؟ 

بخدا وقتی میگی قشنگ شده تن من توی گور میلرزه... چون خوشم نمیاد ازش.‌. من کلا دماغم عفونتی شد و هنوزم عفونت دارم

2706