2752
2734
عنوان

اینجا کسی یطرفه طلاق گرفتع؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1911 بازدید | 237 پست
هی میره اعتراض میزنه ۲۰ روز ۲۰ روز غقب میافته رای دادگاه نمیدونین چند بار حق اعتراض داره؟ 

شرایط وکیل گرفتن نداری؟

ن نمیدونم عزیزم ماهم فقط مشاورشو رفتیم منتظریم نوبت پرونده ما بشه

جَوانهِ‌میزنَم‌از‌رویَ‌زَخم‌هایم:)🌱️  دنبال یک دلیل برای پرواز بگرد حتی اگه هزار دلیل برای سقوط باشه✊⚡ ⦇بُگذار‌اُمیدواری‌دَر‌سیاه‌تَرین‌روزها،  هُنرِ‌تو‌باشَد...💗🌸🌚⦈️  خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨  
الان پنج ماهه که هیچ خبری ازش نیس از برج ۵ باید نفقه میداده قانونی دعا کنین برام 🥲

یک ماه دیگه همچی تمومه

فقط یادت باشه به خودش یا اطرافیانش یادواری نکنی 

چون شصتش خبردار میشه و سریع میاد و خودشو نشون میده

و دیگه طلاق غیابی بهت نمیدن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

احتمالا طول بکشه  مال ما از طرف اون بود طلاق  منم وکیل گرفتم منتظرم وقت دادگاهمون شه مشا ...

چرا از طرف اون چقدر نامرد شدن این مردا من ک ازدواج دوممه خیلی حالم بده

میزنم گیتار و میخونم🎻🎶میزنی زار و میدونی💔من اینجوری خالی میشم🎶تو اینجوری نمیتونی💔 میرم توو ماشین و فقط💔با یه موزیک دادمیزنم🎶 میرم ولی یادت نره💔برنده ی بازی منم✌ برو و دوراتوبزن😏🎶میرم و دور نمیزنم💔 برو و غراتو بزن🎶میرم و غر نمیزنم💔 میرم و کل این تنم🎶 پُره از زخمِ توئه💔 دل من پَر پَره اما🎶میرم و غنچه میزنم💔
با این قانون ما مگه میشع گفتن باید یک بیستم از هر سکه رو به دولت پرداخت کنی که بذارن اجرا هیچیم ندار ...

چ عوضی شدن😰

پس چی بود ک میگفتن مهریه حق زنه پشتوانه اینده زنه خدا نگذره ازشون

جَوانهِ‌میزنَم‌از‌رویَ‌زَخم‌هایم:)🌱️  دنبال یک دلیل برای پرواز بگرد حتی اگه هزار دلیل برای سقوط باشه✊⚡ ⦇بُگذار‌اُمیدواری‌دَر‌سیاه‌تَرین‌روزها،  هُنرِ‌تو‌باشَد...💗🌸🌚⦈️  خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨  
2731
شرایط وکیل گرفتن نداری؟ ن نمیدونم عزیزم ماهم فقط مشاورشو رفتیم منتظریم نوبت پرونده ما بشه

نه از اول وکیل نگرفتم دیگه تقریبا اخراشه زنگ زدم به ی وکیل گفت حق با توئه بدون وکیلم کارت تمومه 

میزنم گیتار و میخونم🎻🎶میزنی زار و میدونی💔من اینجوری خالی میشم🎶تو اینجوری نمیتونی💔 میرم توو ماشین و فقط💔با یه موزیک دادمیزنم🎶 میرم ولی یادت نره💔برنده ی بازی منم✌ برو و دوراتوبزن😏🎶میرم و دور نمیزنم💔 برو و غراتو بزن🎶میرم و غر نمیزنم💔 میرم و کل این تنم🎶 پُره از زخمِ توئه💔 دل من پَر پَره اما🎶میرم و غنچه میزنم💔
یک ماه دیگه همچی تمومه فقط یادت باشه به خودش یا اطرافیانش یادواری نکنی  چون شصتش خبردار میشه ...

نه خودش خبر دارع دادگاه هارم اومد گفت نمیتونم نفقه بذم اما طلاقم نمیدم

چ عوضی شدن😰 پس چی بود ک میگفتن مهریه حق زنه پشتوانه اینده زنه خدا نگذره ازشون

عزیزم تو قران و تو اسلام یه چیزی نوشته ک ب نفع ژنه ولی تو دادگاه قانون یه چیز دیگه ک بر عکس ب نفع مرده،،،الان تو دین داریم زن گفت پول کار تو خونه و شیر دادن رو بده مرد باید بده بعد خواهر من رفت اومد ولی گریه قاضی سرش داد زد و.. آخرش گفت طبق عرف همکاری بین زوجین هست برو پی کارت ،،،

چرا از طرف اون چقدر نامرد شدن این مردا من ک ازدواج دوممه خیلی حالم بده

از لج دویت دختر سابقش اومد عقدم کرد حتی باهام...💔قرار بود ۱۴ این ماه عروس شم ولی الان پنج ماهه رفته بهونه الکی اورد حالا میخواد دوباره بره با اون هرزه منم تازه فهمیدم

با این سنم شدم زن مطلقه خیلیییی سختمه😭

مشکلت چیه عزیزم چرا اینجوری شده؟

چ عوضی شدن😰 پس چی بود ک میگفتن مهریه حق زنه پشتوانه اینده زنه خدا نگذره ازشون

نبابا الان اگه مرد نداشته باشه که بده هیچ کاریش ندارن چون طلاقا زیاد شده حکم جلبم نمیدم حتی من از خذامه توافقی هیچی نمیخام چون طلاق نداد گفتن از راه نفقه میتونی جدا بشی

نه از اول وکیل نگرفتم دیگه تقریبا اخراشه زنگ زدم به ی وکیل گفت حق با توئه بدون وکیلم کارت تمومه  ...

ان شاالله ک خیره و مشکلت حل میشه ناراحت نباش عزیزم خدا کنارته الهی خوشبخت ترین عالم شی

نبابا الان اگه مرد نداشته باشه که بده هیچ کاریش ندارن چون طلاقا زیاد شده حکم جلبم نمیدم حتی من از خذ ...

میگم با حکم ازدواج مجدد میتونن اعسار بزنن رو مهریه و بگن داریم زن میگیریم یا باید حتما زن بگیرن بعد؟!

عزیزم تو قران و تو اسلام یه چیزی نوشته ک ب نفع ژنه ولی تو دادگاه قانون یه چیز دیگه ک بر عکس ب نفع مر ...

😞خدا نگذره ازشون 

الهی خودشونم  تجربش کنن ببینن ما زنا چقدر اذیت میسیم تو این جامعه

ولی اون عوضی ب من گفت حق و حقوقمو میده مست دوس دختر سابقش شده احتمالا الهی باهم بدبخت شن منو تباه کرده😭😭 

سلام بچها من دوتا دختر دارم دوساله و چند ماهه دارم طلاق می‌گیرم الانم جدا زندگی می‌کنم با بچها کمکم میکنید بگید چطوری روحیه مو می‌توانم عوض کنم هرچی سعی می‌کنم بازم فکرم درگیره بازم دپرس میشم 

از لج دویت دختر سابقش اومد عقدم کرد حتی باهام...💔قرار بود ۱۴ این ماه عروس شم ولی الان پنج ماهه رفته ...

الهی بگردم انشالله حل بشه هنوز سنی نداری تو انتخاب دومت خیلی مراقب باش من دومی با چرب زبونی امد جلو اونم ازدواج دومش بود اما بعد فهمیدم اعتیاد داره خود زنی میکنه  سر اعتیادش بحثم شد بیرونم کرد وسالیلام ریخت تو کوچه زنگ زد بابام امد دمبالم الانم میگه طلاق نمیدم یقرونم نداره خونه زندگی درست کنخ

2706