2733
2764
عنوان

کرم معجزه زدم، بیاید کمک😭😭

40148 بازدید | 400 پست

سلام دوستان، من ۱۷ سالمه،رنگ پوستم گندمی بود بخاطر همین معجزه خریدم که پوستم سفیدشه.. بخاطر یه رنگ پوست کلا پوستم افتضاح شده.. سه ماه معجزه استفاده کردم صورتم شده پر از جوش قرمز و بدتر اینکه جای جوش‌ها نمیره و به رنگ قرمز رو پوستم میمونه💔 از طرفی نمیتونم کرم رو یهویی قطع کنم چون هرکی یهویی قطع کرده صورتش لک اورده و من نمیخوام صورتم لک بیاره..😭 اگرم ادامه بدم جای جوش های قرمزم بیشتر میشه، خیلی استرس دارم، یه راهکاری بهم بدید..🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این همه ماها تو این سایت میگیم نخرین استفاده نکنین الان قطش کن فقط برو پیش دکتر تا پوستتو نابود نکردی

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
چراازاون کرمااستفاده میکنیدوختی میدونین الکیه

اگه میدونست که نمیزد🤦‍♀️

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
وقتی پوستت از اول گندمی بوده تو چه طور میخوای سفیدش کنی

متاسفانه کرم معجزه پوست سفید عین برف میکنه اما نمیتونی ولش کنی باید تا اخر عمر بزنی

این همه ماها تو این سایت میگیم نخرین استفاده نکنین الان قطش کن فقط برو پیش دکتر تا پوستتو نابود نکرد ...

زن داداش  من خیلی لک داشت  معجزه زد سفید شده پوستش 

ولی مدام میزنه 

اگه قطع کنه  باز برمیگرده لک هاش؟

بر چهره ی دلربای مهدی صلوات 💚اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
2706