2703
2713

من لهجه مشهدیا هم خیلی خوشم میاد خیلی باحال حرف میزنن😁

کاش میفهمید که من بعد اون قلبم عصب کشی شد دیگه به هیچکس هیچ حسی نمیتونم داشته باشم کاش میفهمید کاش میخواست که بفهمه ولی نمیخواست بفهمه:) دلم می‌خواست تعریف‌هایی که از آدم‌ها می‌شنوم درباره‌ی قوی بودنم نباشه. تو قوی و شجاعی. تو جنگ‌زده‌ای ولی طاقت میاری هميشه. تو می‌تونی. تو از پسش برمیای. نه بهم بگو فلان کلمه رو بامزه می‌گم. ترکیب رنگ لباس‌هام خوبه. آهنگ‌هام قشنگن. موهام خوش‌حالت شدن. از ساده و معمولی بودن بگو نه از قوی بودن هرروزه‌‌ای که تنها چاره‌مه و انتخابم نیست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2708
2714

من اصالتا بختیاریم ولی از بچگی ساکن اصفهانم ، اینقدر خره میگیم وقتی میرم روستامون یا جای دیگه از دهنم میپره طرف فک میکنه دارم فحش میدم

دارای دو سال عضویت و ترکیدن ناحق ....😑😑😑 حالم از کسایی که تو تاپیک دیگران میگن به ماچه حالا ، سطح دغدغه ات چقدر پایین یا حالا حرص تو رو هم باید بخوریم .....  بهم میخوره . سطح دغدغه هر کسی یا افکار هر کسی فرق می کنه بهم احترام بذاریم .
چاکریم

ااا شما مشهدی هسین؟ خوشوقتم😁💚

کاش میفهمید که من بعد اون قلبم عصب کشی شد دیگه به هیچکس هیچ حسی نمیتونم داشته باشم کاش میفهمید کاش میخواست که بفهمه ولی نمیخواست بفهمه:) دلم می‌خواست تعریف‌هایی که از آدم‌ها می‌شنوم درباره‌ی قوی بودنم نباشه. تو قوی و شجاعی. تو جنگ‌زده‌ای ولی طاقت میاری هميشه. تو می‌تونی. تو از پسش برمیای. نه بهم بگو فلان کلمه رو بامزه می‌گم. ترکیب رنگ لباس‌هام خوبه. آهنگ‌هام قشنگن. موهام خوش‌حالت شدن. از ساده و معمولی بودن بگو نه از قوی بودن هرروزه‌‌ای که تنها چاره‌مه و انتخابم نیست.
2706