2733
2734
عنوان

بیاید براتون حمد و توحید بخونم♥️🤲🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 207 پست
انشالله به خوبی و خوشی

امید به خدا😍

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

امید به خدا😍

♥️🌙

اگه نمیتونی مودب باشی روی من ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربری ات رو هوا میره
برا من دعا کنید حال داغونم خوب بشه خواهش میکنم دارم از غصه میمیرم

خدا بد نده عزیزم چیشده به روی چشم

اگه نمیتونی مودب باشی روی من ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربری ات رو هوا میره

@niloofarabii   برای شما هم خوندم♥️

کسی که دوستش دارم فهمیدم با کسی تو رابطه اس

خیلی سخته میفهمم

ممنونم از لطفت عزیزم😘❤️ لطفا به نیت سلامتی و شفای مامانم بخون اسمش مریم🙏 منم به نیت حاجت رواییت ...

چشم گل جان♥️

اسی ب نیت ازدواج موفقم بخون عزیزم🌹🙏

چشم انشالله♥️

2706