2733
2734

شاید خدا دعای شمارو قبول کرد واسم دعا کنید🧡

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که:نه سوادِ حرف زدن داشته باشد،نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن ...

چشم انشالله.واسه منم دعا کنید هم مستاجریم هم بی پول

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خونه تنها چیزی ک بنظر من واقعا خدااا باید  بخاد 

من خونه داشتم قبل ازدواج شوهرم فروخت باهاش کارو بارشو درست کنه  و همشو از دست داذ  و حالا بعد چند سال ی هفتس اومدم خونه ی خ‌ودم  واقعا  باید خدا برات بخاد   فقط تو قنوت دعا کن

چشم انشالله.واسه منم دعا کنید هم مستاجریم هم بی پول

مرسی.خدا به هممون کمک کنه

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که:نه سوادِ حرف زدن داشته باشد،نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن ...
خونه تنها چیزی ک بنظر من واقعا خدااا باید  بخاد  من خونه داشتم قبل ازدواج شوهرم فروخت باه ...

منم هميشه ميگم خدا بايد بخواد ما سرمايه اش هست اما جور نميشه اين كه ميگن پول بايد باشه حرف مفته ،سپردم به خودش 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2740
منم هميشه ميگم خدا بايد بخواد ما سرمايه اش هست اما جور نميشه اين كه ميگن پول بايد باشه حرف مفته ،سپر ...

خدا بخاد سرمایشم میاد   بخدا الان من  ی خونه گرفتم صاحبخونه قبلیم نیگفت  دزدی کردی چکار کردی اینحارو خریدید؟ منی ک ماهی ۴ ت مکرایه خونه رو بزور میدادم الان ۷ م  خونه گرفتم 

منم هميشه ميگم خدا بايد بخواد ما سرمايه اش هست اما جور نميشه اين كه ميگن پول بايد باشه حرف مفته ،سپر ...

دقیقا ماهم زمین و ماشین داریم بفروشیم ولی تابحال جور نشده نه واسه ساختن نه واسه خریدن

خدا بخاد سرمایشم میاد   بخدا الان من  ی خونه گرفتم صاحبخونه قبلیم نیگفت  دزدی کردی چک ...

کدم شهری ؟

برات ۱۰۰ صلوات میفرستم عزیزم حاجت روا بشی 🌹 ت

قربونت عزیزم

دقیقا ماهم زمین و ماشین داریم بفروشیم ولی تابحال جور نشده نه واسه ساختن نه واسه خریدن

بدید زمنتون رو بسازن به شما هم چند واحد بدن

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده
خدا بخاد سرمایشم میاد   بخدا الان من  ی خونه گرفتم صاحبخونه قبلیم نیگفت  دزدی کردی چک ...

خب واقعا هفت میلیارد پول از کجا اوردید ؟

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده
2706