2737
2734

سلام به روي ماه همه ي شما مادران زحمتكش واقعا خسته نباشيد ....

هدف از اين تاپيك اينه كه بيايم دور هم مطالب مفيد ياد بگيريم و اين تاپيكو هميشه سرپا نگهداريم 

منم تمام تلاشمو ميكنم بيام سر بزنم و مطالب مفيد رو براتون بزارم 

بيايم از خودمون بگيم از خوبيها و چالشهاي مادر شدن و راهكار مناسب رو بهم ارائه بديم

من از خودم شرو ميكنم بسم الله .....😉

وقتی داری  با کسی  درد و دل میکنی مثل اینه که بهش یه چک سفید امضا بدون تاریخ میدی تا هروقت هرجور خواست ازش استفاده کنه مراقب باش که حرف دل رو با کی و کجا میزنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسم الله

لایکم کنین لطفا

سلام عزیزم اگر نظراتت بامن متفاوته اگر مخالف حرف و ایده و عقیده  من هستی اگر احساس فرهیختگی داری و پیام منو بی فرهنگی میدونی خواهش میکمم ریپلای نکن و نظر عقده و سطح فرهنگ تو برای خودت حفظ کن و نگهدار بدون باهمون کلمه اول ک حس کنم میخای ابراز عقیده کنی من دیگ بقیه شو نمیخونم و جوابی هم نمیدم همونطور ک من بارها مخالف عقیده ای بودم ولی خوندم و گذشتم
2731

من مادر دوتا وروجك هستم يه پسر ٣/٥ساله و يه دختر ١٨ماهه و در عين شيريني مادر شدن با چالش هاي فراواني دستو پنجه نرم ميكنم 

وقتی داری  با کسی  درد و دل میکنی مثل اینه که بهش یه چک سفید امضا بدون تاریخ میدی تا هروقت هرجور خواست ازش استفاده کنه مراقب باش که حرف دل رو با کی و کجا میزنی

ذخیره میکنم انشالله مفید باشه و دعوا نشه نترکه

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰

من مادر دوعدد گودزیلا کوچولو هستم

سلام عزیزم اگر نظراتت بامن متفاوته اگر مخالف حرف و ایده و عقیده  من هستی اگر احساس فرهیختگی داری و پیام منو بی فرهنگی میدونی خواهش میکمم ریپلای نکن و نظر عقده و سطح فرهنگ تو برای خودت حفظ کن و نگهدار بدون باهمون کلمه اول ک حس کنم میخای ابراز عقیده کنی من دیگ بقیه شو نمیخونم و جوابی هم نمیدم همونطور ک من بارها مخالف عقیده ای بودم ولی خوندم و گذشتم
2738

چي شد اين تاپيكو زدم چون خسته شدم از بس مطالب پراكنده خوندم خودم اومدم اين تاپيكو زدم تا همه باهم مشورت كنيم و از همديگه مطلب ياد بگيريم و اين مسئوليت سنگين مادر شدنو به راحتي طي كنيم

من مشگلم دعوا کردنه بچه هامه  کسی راهکاری داره؟

گلم بچه هاتون چند ساله هستن؟ 

من یه آقا  پسر تقریبا ۹ ساله و یه گل پسر ۹ ماهه دارم، مرخصی زایمانم تموم شده و باید برگردم سر کار دلم نمیاد پسرمو تنها بذارم، مورد بعدی هم اینه که نمیذاره لحظه ای از کنارش تکون بخورم خیلی گریه میکنه، عملا همه کارام می مونه و کاری نمی تونم انجام بدم، فقط پیشش باید بشینم یا بغلش کنم، صبح ساعت پنج باید بیدار شم ناهار پسر بزرگم و سوپ کوچیکه رو آماده کنم وگرنه بعدش دیگه نمیشه کاری انجام بدم

من مادر دوعدد گودزیلا کوچولو هستم

خدا حفظشون كنه و خدا به ما مادرها صبر بده واقعا سختترين شغل جهان خانه داري و مادري هست

من یه آقا  پسر تقریبا ۹ ساله و یه گل پسر ۹ ماهه دارم، مرخصی زایمانم تموم شده و باید برگردم سر ک ...

خدا بهت قوت بده عزيزم فقط با برنامه ريزي ميتونيم تقريبا كارهامونو انجام بديم

خدا بهت قوت بده عزيزم فقط با برنامه ريزي ميتونيم تقريبا كارهامونو انجام بديم

ممیکنم همچنین برای شما، دختر شما هم تو نه ماهگی اینطوری بود؟ پسر من اصلا نمیذاره من ببخشید حتی برم دسشویی، دلم میخواد مثلا نیم ساعت با اسباب بازی سرگرم بشه من بتونم یه کم به کارام برسم

ب این ک فکر میکنم دوتاشون قراره برن  مدرسه بادوسال اختلاف درسی

ازهمین الان مغزم هنگ میکنه