2752
2734

امروز بعداز ظهر یکی از دوستای مامانم که خیلی زن خوب و مهربون ومومنی هستش بهم زنگ زد وگفت همسایه اشون یه میز ناهارخوری چهارنفره و یه تخت  دونفره با پاتختیاش  و یه میز آرایشی و دارور درحدنو واقعا جنس خوب چوب راش گذاشته کنار اگه بخوام برام میفرسته اخه در جریان بود که من پدرم بهم جهزیه نداد چون مخالف ازدواجم بود‌..خلاصه اسنپ گرفتیم وسایلارو آورد خیلی خوشحالم واقعا احتیاج داشتم به همچین سوپرایزی از طرف خدا،یه ماه هم هست شوهرم بیکار شده واقعا کلافه بودم امروز دلم شاد شد...امیدوارم از این اتفاقای خوب برای همتون بیفته نی نی سایتیای مهربون😍😍😍

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عج الفرجهم،،،راضی باشی از زندگيت يا نه لحظه ها ميگذرن پس تصميم بگير از امروزبرای هرچيز بيخودی خودتو داغون نكنی☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همیشه شاد باشی عزیزم❤️

قربونت بشم مرسی عزیزدلم انشالله شمام همیشه شاد باشی😘

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عج الفرجهم،،،راضی باشی از زندگيت يا نه لحظه ها ميگذرن پس تصميم بگير از امروزبرای هرچيز بيخودی خودتو داغون نكنی☺
عزیزم چه عالی ینی ازت پول نگرفت  خدارو شکر که خدا حواسش هست  عکساشونو داری بزاری ما ببین ...

نه گلم همینجوری هدیه دادن ...عکساشو نگرفتم چون تازه امروز اومده باید تمیز کنم و بچینم بعد عکساشو میزارم لایکت میکنم ببینی..

مبارکت باشه ،هرگز از تصمیمت پشیمون نشو بلاخره خانوادتم از هر شیطون پایین میان 

من ۱۲ سال قبل کسی رو که دوس داشتم بخاطر خانوادم نتونستم برسم بهش با کسی دیگه ازدواج کردم 

هر روز عذاب می کشم خانوادم لیاقت نداشتن اشتباه کردم به خودشون هم گفتم شما منو جلو خودم شرمنده کردین 

کاش مثل شما نترس بودم

شکر خدا خیلی حس خوبی  منم مدت هاس دلم یه نور امیدی یه معجزه خوب میخوام واقعا خسته ام

فدای تو مرسی عزیزم...همیشه منتظر باش مطمئن باش خدا ناامیدت نمیکنه منو که خیلی تا حالا غافلگیر کرده اینم یه نمونه اش بود ...

آخی خیلی خوشحال شدم ، انشاالله همیشه دلتون شاد و تنتون سلامت باشه آقاتونم زودتر بره سر کار 

🛑 توجه توجه ‼️ آقا هستم🛑✴️با اینکه پیر شدم ... هنوز هم از شب میترسم . . . اما نه از تاریکی . . .✴️یک روز اسمت را خواهم فهمید ، آنروز آنقدر بلند صدایت میکنم که دیگر هیچ صدایی را نشنوی . . .✴️