2733
2734

بچه ها لطفا منو راهنمایی کنید، من ازدواج کردم یبار، جداشدم، الان بعضی حرفا پیش میاد ک اعصابمو بهم میریزه، سنم ۲۹هس اما خیلی کمتر میزنه سنم، خداروشکر ظاهرم خوبه، یعنی متوسط ب بالاس، یه ساله جداشدم و تو این یه سال خب خاستگارهایی هم بوده ک کسی ک میخوام نبوده، بعد چند تا سوال دارم، اول اینکه ب نظرتون ازدواج سنتی بهتره یا خود آدم آشنا بشه؟  و اینکه خب وقتی خود آدم آشنا میشه بعضی حرفا پیش میاد من واقعااا نمیدونم باید پاچه بگیرم یا نرم باشم مثلا میبینی طرف میگ بوس بده، من درجا عکس العمل نشون میدم حتی تو چتش، تو ذهنم میاد نکنه طرف میخواد سواستفاده کنه؟  ازونورم خب سنتی هم یجوریه اونم باز ی ایرادایی داره مثلا میبینی با معیار های پیش نیومده، شما بگید من چیکار کنم، ازونورم مثلا من ی خاستگار دارم طرف قاری قرآن و مداحو فلانه، بعد ب من میگف برا دوران آشنایی محرمیت بخونیم اعصابم خراب شدازطرفی حرفش شرعیه نمیشه قشنگ از خجالتش دراومد از طرفیم خب یعنی چی آخه، بین خودمون محرمیت بخونیم😐😐😐 اونم از مومن ما، قیافشو نگا کنی انگار شهیده والا، گاها دلم میخواد سرمو بکوبم دیوار، انگار قتل کردم جدا شدم انقد سختمه این حرفارو شنیدن، همش میگم نکنه منو مثل گزینه میبینن...  از لحاظ خانوادگی آدمای بی حاشیه هستیم و شکر خدا اسممونو ب خوبی میشناسن، مغزم سوت میکشه بخدا، تو این مدت من از بعضی آدما این حرفو شنیدم ک بخدا مغزم سوت کشیده

من سنتی رو بیشتر میپسندم چون آدم می‌دونه قصد ازدواج داره. اصلاً قبول نکن بوس و بغل چون غیر از گناهش وابسته میشی و ولت می‌کنه و در ضمن مسایل جنسی پیشروندس. صیغه محرمیت هم قبول نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

عزیزم نصیحت من بهت اینه که : تو با هزار زحمت و مشقت از یه زندگی بیرون اومدی و دیگه برات تجربه شده که ساختن و خراب کردن یه زندگی چه پروسه سخت و زمانبر و اسیب زننده ایه...

پس به نظر من زیاد برای ازدواج مجدد عجله نکن و به خودت فرصت بده و تا مطمین مطمین نشدی وارد رابطه ی جدید نشو...

در عوض حالا که وقت ازاد بیشتری داری روی خودت و مهارت هات کار کن و سعی کن خودتو ارتقا بدی،،مثلا میتونی درستو ادامه بدی،زبانتو تقویت کنی،دنبال شغل عالی باشی و هر کاری که قبلا به دلیل مشغله زندگی نتونستی انجام بدی دنبالش برو و واقعا پیشرفت کن

از لحاظ سن هم اصلا نگران نباش ،شاید سن برا دخترای مجرد خیلی ملاک و اساسی باشه ،ولی کسانی که یبار جدا شدن چون میتونن به راحتی با مردایی هم که طلاق گرفتن یا همسرشون فوت شده یا...ازدواج کنن شانس بیشتری دارن و از لحاظ سن هیچ وقت براشون دیر نیست و فقط مهم اینه ک تو این مدت پیشرفت کنی و متوقف نباشی و اینبار تا مطمئن نشدی وارد رابطه نشی و عجولانه تصمیم نگیری

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜