2733
2734
عنوان

خانوما شما نوزادتونو چطوری بعد مدفوع میشورین؟ میشه برام توضیح بدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6977 بازدید | 76 پست
گلاره بندازش رودست چپت آبم ازقبل تنظیم کن بادست راست بشورش بعدشم زود حولشو یاپارچه بپیچ به پاش بعدبرش گردون یه بوس گنده ازلپاش بنداز
آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
مرسی دوستای گلم ۲۰ روزشه من همش خونه مامانم بودم الان میخوام برم خونه خودمون امروز اینجا امتحان کردم دیدم لباسشم خیس شد
دیانا جونم عاشقتم مامانی ❤❤ خدایا این حس قشنگ مادری رو قسمت تمامی منتظرین کن 💕💕💕💕💕💕💕💕 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لباسشو از قبل بده بالا
👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!
مرررسی از همگیتووون
دیانا جونم عاشقتم مامانی ❤❤ خدایا این حس قشنگ مادری رو قسمت تمامی منتظرین کن 💕💕💕💕💕💕💕💕 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗
قدمشم مبارک ان شاله بادل خوش بزرگش کنی
آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
منم روشوییم خیلی کوچیکه .. تو حمام نی نی هامو میشورم. ولی هر دفعه نمیشورم یه بار صبح که بیدار میشن یه بار موقع خواب شبشون. بقیه روز هم با پنبه و آب و روغن بچه یا لوسیون تمیز میکنم.
من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود.
حوله رو بنداز رو شونت لباساشم یکم اول جمع کن که نره زیر آب نی نی رو هم رو دست چپت رو شکم بگیر محکم که تکون نخوره زود بشورش و زودم بپیچ به حلوله که سرما نخوره قلبونش برم
اگه دوست 
خواهر شوهرمم میگفت این کارو کن ولی کثیف کاری نمیشه
آره واقعا سخته بچه اولم هست و ناشیم
2706