2733
2734
من روشویی توی دستشوییمون کوچیک مجبورم دخترمو توی حموم بشورم !!!
میشه توضیح بدین چطوری بگیرمش
دیانا جونم عاشقتم مامانی ❤❤ خدایا این حس قشنگ مادری رو قسمت تمامی منتظرین کن 💕💕💕💕💕💕💕💕 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗
صنوبر روشویی خیلی کوچیک نمیشه اصلا ، نمی دونم چیکار کنم
دیانا جونم عاشقتم مامانی ❤❤ خدایا این حس قشنگ مادری رو قسمت تمامی منتظرین کن 💕💕💕💕💕💕💕💕 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نیلسا جان خونه های الان رو که دیدی جای هیچی نداره از بس کوچیکن
2740
عزیزم اگه روشوییت خیلی کوچیکه یه تشت یا وان خود بچه رو بزتر زیر شیر حموم بچه رو اونجا بشور اینجوری کف حموم هم کثیف نمیشه ابشم بریز تو دسشویی
برای سلامتی باباها، مامانها، نی نی هاشون، باباها و مامانهای منتظر، نی نی های تو راهی یه صلوات بفرستین  
تو حمامم میشوریش ی تشت مخصوص بزار زیرش که حمام کثیف نشه بعد تشتو بشور.برعکس بگیرش با ی دست با دست دیگم بشورش
👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!
برعکس به خودم بگیرمش؟
2706