2737
2734

هعی به سقط فکر میکنم البته همین امروز فهمیدم باردارم فردا میرم آزمایش خون بدم هی امید دارم برم بگن منفیه

بعد من سنم کمه ۲ سال عقد بودیم ۵ ماه عروسی کردیم

سنم خیلی پایینه میگم هیچ تفریحی نکردم هیچ به خودم نرسیدم هیج جا نرفتم بچه برا چیمه ولی میگن سقط گناه میترسم اخه من خودمو جمع کنم کافیه دارم دیوونه میشم بحث پولو اینا یه طرف بحث خودم یه طرف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نکن پشیمون میشی

من عقد بودم سقط کردم باز یه دلیلی بود بازم پشیمانم

بنظرم بی دلیل سقط نکن

اومدو دیگه باردار نشدی بعد میخوایی چیکار کنی

چندسالته؟

‏زندگی جوری شده که هم تنهایی اذیتِت میکنه، ‏هم حضور آدمای کنارت...
2740

اگر روش پیشگیریت طبیعی بوده، این بچه ناخواسته نیست و حاصل سهل انگاریتونه. پس بخاطر سهل انگاری خودت به فکر قتل یکی دیگه نباش

اگر روش های سفت و سختی داشتین و بازم با وجود روش محکم باردار شدی، دیگه این بچه خداخواسته س و باید بدنیا بیاد

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706