2733
2771

بچه ها پسرم هر چی تو خونستو بدون اینکه فکر کنه ایا همه خوردن یا نه 

مهمان دارم یا نه 

اصلا هست یا نه 

میخوره  شده عین جارو برقی 

به فکر هیچکس تو خونه نیست 

مثلا امروز خورشت داشتم میپختم بعد گوشتشو گزاشتم با پیاز سرخ بشه  بعد رفتم تو اتاق کارامو انجام بدم و دوباره برگردم اشپزخونه وقتی برگشتم دیدم یه بسته دیگه گوشت انداخته تو قابلمه و گزاشته تا سرخ بشه 

روز قبل مرغ خواستم درست کنم یواشکی من سه تا تیکه مرغ اضافه کرده 

همه را هم میخواد تو یه وعده بخوره 

والا تو این گرونی هر ماه پنج میلیون گوشت و مرغ میخریم بازم اخر ماه کم میاد 

چه اشکاای داره خب نوجوناهمینن

نذر خیاطی نذر هنر خیاطی👇https://eitaa.com/joinchat/188219659Cb23e355addاین نذری سهم شماست عزیزم👆🌸بهت علم و هنر رو هدیه دادم لطفا از این هدیه بهترین استفاده رو بکن دوست من♥️

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

خب باید همینا رو بهش بگی 

اگه الان ادب یاد نگیره هیچوفت یاد نمیگیره

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

الهییییی😂 منم پسر دارم دلم رفت براش کهههههه

الهی شکر که بچت اشتها داره ماشاالله بهش 

خدا رزق و روزی حلالتون رو بیشتر کنه 

فقط 36 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخ آخ داخه‌که‌ی گرانم...رو روو عشقه‌که‌ی جارانم ...

نگران‌‌ گرونیش‌‌ نباش‌‌ نگران‌‌ پرخوریش‌‌ باش‌‌ کار‌ دستش‌ نده

میشع‌‌ برای حل‌‌ شدن‌‌ مشکلات‌ زندگیم دعا‌‌ کنین‌ واقعن‌‌ نیاز‌‌ دارم‌‌ به‌ دعاهاتون‌‌🥺🙏/آسمان بار امانت‌ نتوانست کشید قرعه کار به نام منه دیوانه‌ زدند/هیچوقت‌ ناامید‌‌ نشو‌‌،نجاری ک مغازش‌‌ سوخت‌‌،زغال فروشی‌‌ زدو‌‌ پولدارشد/آرزویت را برآورده می‌کند آنکه‌‌ آسمان‌ را میگریاند‌‌‌‌ تا گلی‌‌ را بخنداند‌‌/دخترم خداروشکر که دارمت ملکه برفیم...خدایا خودت مراقبش باش...♥️👼🏻🧸

عزیزممم🤣🤣🤣بزار بخوره بچه براش خوبه تو سن رشدههه براش سهم بیشتر بزار

ممنون میشم برای سلامتی مامان بابام وعمرطولانی خدابهشون بده و اینکه سایشون بالا سرم باشه یه صلوات بفرستید💚✨فرستادین بگین منم بفرستم

خب صحبت کردی باهاش ؟ چکاپ دادی ببینی مشکل جسمی داره یا نه ؟ ازمایش مدفوع حتما بده شاید انگل داره روده اش 

چکاپ پزشکی کن اول کامل بعد بهش خوراکی های بده که سیر کننده اس ، گوشت و مرغ زیادی هم باعث مریضی میشه 

ببرش باشگاه شاید تغذیه اش با رژیم مربی بهتر بشه 

دکتر تغذیه هم ببر 

2706