2777
2789

خیلی دوست دارم لباس عروس بپوشم ی داماد خوشتیب با موهای جو گندمی و قد بلند کت شلوار ب تن بیاد ارایشگاه منو سوار بنز کنه بریم باغ تالار ک رزرو کردیم مهمون ها همه دورمون حلقه کنن برقصن 

اما نمیشه ک نمیشه 

چرا نشه

قدمات نارنجی پاییز من  🍂                                                   من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡🍁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میخام جلو همه بغلم کنه تو رقص بیاد در گوشم بگه شدی خانم خونم بعدش برقصیم و غرق شادی باشیم بعدش بریم آشیانمون

خدارو شکر کار پیدا کردم😍۱۴۰۳/۶/۱۱  خدارو شکر که داریم بهم میرسیم لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
چون طلاق گرفتم ۴۰ سالمه 🤭

مگه چیه آخه 

خاله من ۳۸ سالشه جدا شد مجدد ازدواج کرد وای اونقدر راضیه 

فرمالیته رفتن فیلم اینا گرفتن خاطره و عوس داشته باشن

ایشالله یه مرد خوب میاد زندگیت اینا همه درس میشه

قدمات نارنجی پاییز من  🍂                                                   من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡🍁
چون طلاق گرفتم ۴۰ سالمه 🤭

میشه اگه محال ندونیش

ما یکی از فامیلامون جدا شد یعنی مرده خیلی بد بود مادرشم از اینا که انگار ازدماغ فیل افتاده  الان نزدیک چهل سالشه با یه استاد دانشگاه ازدواج کرده میخوان برن آمریکا زندگی کنن

کی تموم میشه 
میشه اگه محال ندونیش ما یکی از فامیلامون جدا شد یعنی مرده خیلی بد بود مادرشم از اینا که انگار ازدما ...

امیدارم خوشبخت بشه  خیلی خوشحال شدم

هر شب بهش فکر می‌کنم 🤭😁🥰

2801