2752
2734
سلام. من دخترم الان یک ماه و نیمش شده. از اول شیرم کم بود و شیرخشک دادیم. دنبال یه دکتر خوب هستم راهنماییم کنه. تو نی نی سایت دکتر عسگری نطنزی سال 88 راهنمایی میکرده ولی نتونستم تو نت پیدا کنمش
عزیزم چی می خوای بدونی؟اینکه شیرتو چه جوری زیاد کنی؟
✳✳✳✳✳✳ خدایا به تو توکل میکنم و دوستتت دارم.ببخش منو.بدون شک کمکم کردی و میکنی✳✳✳✳✳✳ مخاطب من،دوست من....برام دعا کن هر جور بلدی واسه عزیزات دعا کنی....خدا خیرشو به خودت و عزیزات بدهO:-)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوراکی های شیر افزا...ابگوشت ...سوپ جو...اب هویج..اب طالبی..تخم مرغ...زیره...رازیانه...تخم شوید...گل بابونه...سیاهدانه...من اینا روم اثر داشته از همه بیشتر تهم مرغ و زیره
✳✳✳✳✳✳ خدایا به تو توکل میکنم و دوستتت دارم.ببخش منو.بدون شک کمکم کردی و میکنی✳✳✳✳✳✳ مخاطب من،دوست من....برام دعا کن هر جور بلدی واسه عزیزات دعا کنی....خدا خیرشو به خودت و عزیزات بدهO:-)
2731
از رو وزن گیری بچه فقط میشه فهمید اگه خوب وزن نمیگیره بدون شیر خشک باید بدی...اگه از اولم کمکی دادی یه دفعه نباید بگیری ازش