2733
2734
سلام من شوهرم یک ماهه عمل کرده ومن خیلی امید دارم که طبیعی باردار بشم کسی نیست مثل من که بعد عمل شوهرش باردار شده باشه اگه شده چند ماه بعد ممنون که جواب میدین
ادعونی استجب لکم و...لا تقنطوا من رحمه الله..خدایاگفتی مرابخوانید تا اجابت کنم وهیچگاه از رحمتم ناامید نشوید ...مرادریاب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون دوستان دیگه کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ادعونی استجب لکم و...لا تقنطوا من رحمه الله..خدایاگفتی مرابخوانید تا اجابت کنم وهیچگاه از رحمتم ناامید نشوید ...مرادریاب
برادرشوهرم واریکوسلش خفیف بود عمل کرد زنش همون ماه اول بعد عمل باردار شد ولی شوهر من واریکوسلش شدید دوطرفه بوده ۱۸ ماهه عمل کرده هنوز باردار نشدم
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
بیا خودم هستم عزیزم😁.من شوهرم واریکوسل شدید داشت گرید ۳.عمل کرد من یک ماه و دو هفته بعد طبیعی باردار شدم امروزم پسرم ۴ماهش شد😍
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...
2738
شوهر من گرید 3 یک طرفه بود. 5 ماهه عمل کرده. دکتر می گفت از 72 روز بعد از عمل، کیفیت اسپرمهای مرد رو به بهبود می ره و 6 ماه بعد از عمل،اسپرمها به بهترین حالت خود می رسند. بعد از یک هفته تاخیر پری، امروز آز دادم. عصر نتیجه اش معلوم میشه. دعا کنید برام.
ماشاءالله لا حول و لا قوه الا بالله
ممنون دوستان دلگرمتر شدم میرزاجون ایشالا که باردار باشی مارو بی خبر نزاری دلسا جون تا دوسال هنوز فرصت داری برا باردارشذن بعدازعمل شوهرت ایشالا این ماه بارداربشی
سید طاها جون تنبلی تخمدان که مشکل حادی نیست شمام باردار میشی گلم راستی از شوهرت چطوره
مهربون جون تبریک الان ماه چندی وشوهرت چه داروهایی مصرف کرد وکلا چه مدت اقدام بودی
شینا جون تبریک میگم ایشالا ماهم به زودی طبیعی باردارشیم
2706