2733
2771
عنوان

هرکی میترسه نیاد

494 بازدید | 50 پست

من الان مثل سگ ترسیدم😐😐😐

ساعت 8 پا شدم به محض اینکه چشامو وا کردم به عرض 2 دقیقه قشنگ صدا نفس نفس میشنیدم تو گوشم

همه خوابن من تنها تو اتاقمم پا شدم میبینم هیچکس نیست

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

دو س روزه شبا وقتی شوهرم نیست انگار دارن تو بالا پشت بوم راه میرن . تالاپ تولوپ . چیه

مانکن های زیبا 140۲/07/28  💚گروه سبز💚                وزن اولیه شروع  :69    قد=۱۶۰   وزن فعلی 57/300🤭           هدف اول : 65🔑🔓  هدف دوم : 62🔑🔓                        هدف سوم=۵۸🔓🔑 هدف چهارم=۵۵ 🔒بالاخره قفل ۵۸ شکستت  . بریم برا قفل ۵۵😎😎😎                       

زن برادرمنم صبح پامیشه برادرمچساعت پنج صبح صبحانه میده ومیره سرکاربرادرم اونم توخونه تنهابود گفت دروقفل کردم رفتم خوابیدم حس کردم یکی توخونه اس گفت پتورواوردم پایین دیدم برادرت ایستاده توراهرو گفت نیم خیزشدم گفتم عه برگشتی گفت حرفی نزد ورفت تواشپزخونه گفت ترسیدم گوشی کنارم بود زنگ زدم به برادرت گفت نه من دارم میرم سرکارحتماخواب بددیدی گفت پاشدم رفتم توسالن گفت دیدمش کنارلبش خونی بود وباعصبانیت نگام میکرد گفت قبض روح شدم گفت یه ذره ازداداشت بلندتر بود گفت نمیدونم خودموچجوربه اتاق خواب رسوندم گفت تمام هیکلم خیس عرق شده بودومیلرزیدم ڭفت بعددوساعت برادرت کلیدانداخته اومده توخونه هیچی نبود. 

گاهی انسانم آرزوست
دو س روزه شبا وقتی شوهرم نیست انگار دارن تو بالا پشت بوم راه میرن . تالاپ تولوپ . چیه

شایدکسی هست واسه پشت بوم نگران نباش یاقراردخترپسری یا پسرنوجوون میرن یواشکی سیگارمیکشن اینارومن دیدم 

گاهی انسانم آرزوست
برو پیش روانپزشک دارو می ده خوب می شی علائم اسکیزوفرنی هست

بعضی ساختمانا سقفش بلوکی هست  ۲۴ ساعت تولید صدا میکند 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2706