2733
2734
عنوان

تاحالا از شوهرتون پرسیدید اگر خیانت کنید واکنشش چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1340 بازدید | 66 پست

سؤالش حتی شوخیش هم جون ما رو میگیره. ولی من بهش قبلا گفتم اگ ازت چیزی ببینم قرتی بازی در نمیارم مهرو بزارم اجرا و از زندگیم برم. مهر من خون کل خاندانت میشه کل خاندانتو سر میبرم ازشون فیلم میگیرم بهت نشون میدم بعد سر خودتو میبرم  خییییلی عاشق همیم این سوالا خداییش حس بد به هم دیگ وارد میکنه . سوالای قشنگ بپرسین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ازش نپرسیدم چون تو فکرش نبودم اصلا ولی میدونم چه اخلاقی داره و چقد حساسه رو این موضوع فک میکنم اگ ازش بپرسم واسه کاره نکرده هم ترورم میکنه 😂😂😂خیلی همدیگرو دوست داریم کلا این سوالا تو مخمون نمیاد 😂😑

سلام عزیزم ببخشید اینجا سوال میپرسم ازتون تاپیکی که گذاشته بودید واسه تخم مرغ و این چیزا که نوشته بودید ریز مو دراوردید چ مدت این ماسارو گذاشتید که ریز مو در آوردید؟؟؟ 

موهاتون واقعا پر شده الان؟؟ 

2731
سلام عزیزم خوبی رشد موهات با اون ماسک سیر وتخم مرغ خوب شد؟موهات پرپشت شده؟؟

سلام ممنون تو خوبی 

نه گلم ادامه ندادم

There is GOD💚💚💚   ..