2752
2734

بستگی به متراژ خونت داره،اگه بزرگه،بگیر،مدلهای جدید و قشنگی اومده

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خونم همش هشتاد متره و مستاجریم

پس نگیر،فضای زیادی اشغال میکنه،سوای اینکه مستاجر هم هستی و جابجاییش برات مشکل میشه،ان شاءالله یه خونه بزرگ بگیری ،بعد بخر.

الان از همین آینه دیواری ها ،مدلهای قشنگی هست بگیر

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
بوفه دمده شده  اما اینه کنسول مده همیشه ولی این مدلا که گذاشتی خ زود از مد میفته خیلی پرزرق وب ...

نه من این مدل و نذاشتم منم ساده انتخاب کردم اما هنوز نیاوردن که عکسشو بذارم

آخه من بگه پولشو پرداخت کردم

نمیدونم والا،میتونی تو دیوار بفروشی.ببین دمده  نشده ولی چون فضای خونت کوچیکه میگم نگیر،حالا که سفارش دادی دیگه،مبارک باشه گلم

آخه خواهر شوهرم گفت از مد افتاده خیلی ناراحت شدم

حالا آینه های قدی میزارن یه گوشه دورشم خنزر پنزر میچینن😅

عضو گروه مانکن های زیبا. تاریخ شروع ۱۴۰۳/۲/۱    وزن فعلی۶۳    وزن هدف ۵۸😇
2706