2752
2734

سلام دوستان ما ۲۵ آبان یه خونه ای رو قولنامه کردیم اما قرار شد ۲۵ آذر تخلیه بشه و ۱ دی سند بزنیم.۵ تومن هم سر قولنامه دادیم مابقی هم سر سند موند.خونه انحصار وراثتی بود و خونه به یکی از دخترای مرحوم رسید امروز صبح این خانم رفته و سند رو زده به نام خودش.(به خاطره یه بدهی ۶۰میلیونی سازنده سند نزده بود وقتی پول رو از ما گرفت تسویه کرد و قرار شد سند خونه به نام این خانم زده بشه.)از طرفی مشاور املاک به ما زنگ زده که سند حاظره اگه پولتون حاظره فردا بیاید واسه انتقال سند که به نام ما بزنه.حالا ساعت ۱۱ شب دختر مرحوم پیام داده من پشیمون شدم هیچکس نمیتونه منو از خونه بابام بیرون کنه اینجا یادگاره پدرمه.با پولی که ما دادیم رفتن دوتا خونه خریدن ایشون میگه من باید دوتا خونه رو بفروشم تا بتونم پولتونو برگردونم.الان ما اصلا نمیدونیم چی شده همش به این فکر میکنیم نکنه کلاه برداری کرده باشن.البته قولنامه داریم‌.کسی هست بدونه یا اطلاعاتی داره؟ کلاه برداریه یعنی؟

اصلا معلوم نیست خونه هاش کی میخوان به فروش برن؟اون موقع پول ما شده هیچ.به نظرتون چکار کنیم وکیل بگیریم؟ممنوع الخروج کنیم؟؟

اینا خودشون وکیل دارم و وکیلشون همه ی کاراشون کرده رو این حساب یکم میترسیم

خداصبرتون بده ....بدم ازاینجورادمامیاد...منم زخم خوردم امانه سرقضیه خونه .....کلاقضیه کلاه برداری ....

ان شاالله مشکلتون حل بشه ...اماکاراین خانم انسانی نبود

انسان تازمان مرگ می اموزدورشدمیکند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فردا برو پیش املاکی بگو شکایتش میکنم پدرشو در میارم 

بعد برو در خونش ابرو ریزی 

سریع شکایت کن

اصلا زیر بار نرو بگو من ملکمو میخوام برو کلید ساز ببر خونه رو بگیر نذار اونا برن داخلش 

گوه میخوره نمیزنه بگو خسارت من بده مگه پول بابات بوده بری خونه بخری بعد چند ماه پشیمون شی 

برای شما کلاه برداری کردن؟

مامستاجریم ...منظورم اینکه میدونم الان چقدرعصبی هستی.زخم خورده هستم دوباردارم پول ازدست میدم ...

امامشکل شماراه حل داره مطمئنم

انسان تازمان مرگ می اموزدورشدمیکند
فردا برو پیش املاکی بگو شکایتش میکنم پدرشو در میارم  بعد برو در خونش ابرو ریزی  سریع شکا ...

فعلا تا ۲۵ آذر کاری نمیتونیم بکنیم.

فقط از این میترسیم تا اون موقع دربرن.والا دیگه مغزم جواب نمیده.

فعلا تا ۲۵ آذر کاری نمیتونیم بکنیم. فقط از این میترسیم تا اون موقع دربرن.والا دیگه مغزم جواب نمیده.

چرا نمیتونی برو به املاکی بگو ساکت نباشید سلیطه باش خودتو بزن به نفهمی وگرنه کلات پس معرکه هست 

چقدر پول بهش دادید  چقدرش مونده  خونه تخلیه هست یا مستاجر

۵ تومن دادیم ۲ و نیم سر سند و تخلیه.نه خونه کلید نخورده بوده اما چون اینا جایی رو نداشتن دوماهه ساکن شدم اما وسایل همه تو کارتونه.یه مادر و دخترن.

چرا نمیتونی برو به املاکی بگو ساکت نباشید سلیطه باش خودتو بزن به نفهمی وگرنه کلات پس معرکه هست 

فردا قراره همسرم با مشاور املاکیه صحبت کنه بعد زنگ بزنه به دختره.الان که پیام داد ما اصلا جوابی ندادیم.تا ببینیم چی میگن.

2706