2733
2734
عنوان

عاقاااااا من از وقتی فیلم اون پیرمرده که ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1302 بازدید | 85 پست
🥲هیی نمیدونم چطور دلشون میاد واقعا خدا لعنتش کنه

آخه اون بیچاره کاری ب این نداشت کنار درخت واساده بود 

دخترا اسم من صرفا بخاطر نشوندن خنده روی لبهای قشنگ شماهاست ک شاید تو یه لحظه ای ک غمگینین یا حوصله ندارین منو تو یه تاپیک ببینید و لبخند بزنید 😁نگید ک فکر میکنید من یه دسته پشم فرفری ام که رو ساق پاهای کلفت صغرا نشستم که ناراحت میشم ازتون 😑😑😑🤣🤣🤣🤣🤣🤣 تو بعضی تاپیکا میگن واقعا پشمهای فر خورده صغرا ؟؟؟؟!!!!!منم در جواب میگم پَ کی ؟ اصغر ؟ 🤣🤣🤣🤣اینایی ک معتقدن مردا یا زنایی ک خیانت میکنن  همسرشون یا طرف مقابل براشون کم گزاشته منو ریپلای نکنید چون پرم به پرشون گیر کنه پرپرشون میکنم 💪💪💪🙅🙅🙅 من تو دلم همییییشه غمههه حتی اون لحظه هایی ک تو تاپیکای فان کامنتی میزارم ک شما زمینو گاز میزنید هم باز من تو دلم غمگینم اما هنوزم سر پام    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر کردم اکثرا دیده باشن 

من هیچوقت نگاه نمیکنم چون تا آخر عمرم از یادم نمیره خصوصا که خودم حامی حیواناتم و می‌دونم این فرشته ها همه چیز رو درک میکنن

کاش میشد از آنهایی که دنیا را ترک کرده اند سوال کرد آیا اندوه پایان گرفت؟                      
2731

تو اردبیل بوده‌ .. دستگیرشم کردن. باید تو همون سرمای اردبیل با زیر پیرهنی بگن روزی سه وعده خیابونای اصلی رو جارو بکشه بعدم حقوق بازنشستیگشو قطع کنن تا با خاری و خفت بمیره. 

جز گناهاانیه که خدا نمیبخشه‌ 

هَر چه در فَهمِ تو آیَد، آن بُوَد مفهومِ تو!
آخه اون بیچاره کاری ب این نداشت کنار درخت واساده بود 

اینجور آدما عقده هاشونو از آدمهای دیگه سر این زبون بسته ها خالی میکنن ..حتما حیوون گرسنه و بی پناه بوده 💔

کاش میشد از آنهایی که دنیا را ترک کرده اند سوال کرد آیا اندوه پایان گرفت؟                      
تو اردبیل بوده‌ .. دستگیرشم کردن. باید تو همون سرمای اردبیل با زیر پیرهنی بگن روزی سه وعده خیابونای ...

واقعا هم خدا نباید ببخشه همچین موجودی رو 

دخترا اسم من صرفا بخاطر نشوندن خنده روی لبهای قشنگ شماهاست ک شاید تو یه لحظه ای ک غمگینین یا حوصله ندارین منو تو یه تاپیک ببینید و لبخند بزنید 😁نگید ک فکر میکنید من یه دسته پشم فرفری ام که رو ساق پاهای کلفت صغرا نشستم که ناراحت میشم ازتون 😑😑😑🤣🤣🤣🤣🤣🤣 تو بعضی تاپیکا میگن واقعا پشمهای فر خورده صغرا ؟؟؟؟!!!!!منم در جواب میگم پَ کی ؟ اصغر ؟ 🤣🤣🤣🤣اینایی ک معتقدن مردا یا زنایی ک خیانت میکنن  همسرشون یا طرف مقابل براشون کم گزاشته منو ریپلای نکنید چون پرم به پرشون گیر کنه پرپرشون میکنم 💪💪💪🙅🙅🙅 من تو دلم همییییشه غمههه حتی اون لحظه هایی ک تو تاپیکای فان کامنتی میزارم ک شما زمینو گاز میزنید هم باز من تو دلم غمگینم اما هنوزم سر پام    
2738

دل نداشتم ویدیو رو ببینم، ولی شنیدم بازداشتش کردن 

امیدوارم پوستشو بکنن

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...    
کاش تعریف نمیکردی😔 حالم گرفت...عجب‌‌ حرا.مزاده ای بوده! 

دقیقا..............میدونستم میخاهی اینو بگی نمیومدم تاپیکت................چجوری فیلمو دیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اصلا طاقت ندارم این چیزارو ببینم............وااااای اونیکه فیلم گرفته..............الهی اه دل همون گربه جوابشو بده کفتار کثیف

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  

اره دیدم امروز انقد قلبم درد گرفت

کبیپ یه زن هم دیدم مردم جم شدن دم درخونش فحشش میدن چون گربه هارو جم میکرده سلاخی میکرده دل رودشونو درمیاورده مردم انقد داد بیداد راه انداختن تهش پلیس میاد میرن داخل خونه میبینن رو اپن پر سر گربه هست تو فریزشون هست و رو گاز داره میپزه سر گربه😭😭😭

زنه رو دستگیر کردن بردن

انقددددد قیافش وحشتناک بود

یسریا میگن دعانویس بود

یسریا میگن با اونا سوسیس درس میکرد میداد ب مردم🤮🤮

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
دل نداشتم ویدیو رو ببینم، ولی شنیدم بازداشتش کردن  امیدوارم پوستشو بکنن

الهی

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
اره دیدم امروز انقد قلبم درد گرفت کبیپ یه زن هم دیدم مردم جم شدن دم درخونش فحشش میدن چون گربه هارو ...

اون نکبت ازاد شد😔

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...    
2706