2733
2734
دخترم فردا یازده ماهگیش تموم میشه غیر از سوپ و سرلاک چیزی نمیخوره اینم بگم که هنوز دندون درنیاورده. البته میوه میذارم براش خودش میخوره. از دست من چیزی نمیخوره براش کته درست میکنم میدم نمیخوره یا وقتی هم ک خورد از دهنش میاره بیرون پرت میکنه دور و برش . شیر خودمم کم میخوره خوابش هم چند وقته افتضاح شده شبا دو سه شب میخوابه 7 صبح بیدار میشه منو باباش واقعا درمونده شدیم کسی رو ندارم راهنماییم کنه خواستم بدونم اینا که گفتم شما تجربه کردین اگه اره بعدش درست شده؟؟؟ پیشاپیش ممنون از جواباتون❤❤❤
خدایا شکرت بخاطر همه چی...
من پسرم 9ماهشه. چندروز براش کته درست میکنم. فقط با ماست میخوره. منم قید آهن غذارو زدم دیگه. ولی,قطره اهنشو هروز بهش میدم. تا الان کته گوشت گوسفندی و کته شوید و لوبیاچشم بلبلی باگوشت رو دوس داشته. من هنوز گوجه رو شروع نکردم. ولی شما میتونی دیگه دمی گوشت و گوه بهش بدی
خدایا شکرت بابت همه مهربونیات
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره کته با ماهیچه درست کردم بعد خواستم بدمش با ماست قاطی کردم نخورد اورد از دهنش بیرون منم گذاشتم جلوش گفتم هرکار دوس داری بکن اونم ریخت و پاش کردو نصفو نیمی هم تو دهنش برد
خدایا شکرت بخاطر همه چی...
2731
بنظرم نمک بزن بزار مزه بده به دهنش. چون غذای سفره گاهی بهش میدی دیگه مزه هارو چشیده. حالا امرچز واسش با کمی نمک کته درست کن ببین.کره و نمک بزن
خدایا شکرت بابت همه مهربونیات