2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طرز تهیه کباب ترکی.. 1 .یک عدد سینه مرغ 2.گوشت چرخ کرده 250گرم 3.کلم پیچ یک عدد کوچک 4 .پیاز 5عدد متوسط 5.قارچ250گرم 6.سس چیلی یا سس مایونز به میزان دلخواه نمک فلفل زرد چوبه به میزان دلخواه طرز تهیه : پیاز را نگینی خورد میکنیم با گوشت چرخ کرده و سینه سرخ میکنیم بعد کلم رو ریز خورد کرده به مواد اضافه میکنیم بعد قارچ و بقیه مواد رو اضافه میکنیم در ظرف رو میزاریم تا مغز پخت بشه بعد ک آماده شد در ظرفی میریزیم کمی ک سرد شد سس رو اضافه میکنیم بعد با نان باگت یا هر نونی ک داشتین سرو کنیین نوش جان
به تعداد آدمهای روی زمین فکر ونگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر، کسی که تفکرش باتو متفاوت است دشمنت نیست، انسان دیگریست🌹🌹
2728
🍖🍗🍖🍗🍖🍗 طرز تهیه کباب ترکی در منزل مواد لازم: سینه مرغ: 3 عدد قارچ: یک کیلو گوشت چرخ کرده: 500 گرم پیاز درشت: یک عدد فلفل دلمه ای: یک عدد جعفری خرد شده: 3 قاشق غذا خوری نمک، فلفل و زردچوبه: به مقدار لازم گوجه فرنگی: 3 عدد طرز تهیه: ابتدا سینه مرغ را خرد کرده با کی پیاز کوچک و کمی زردچوبه بگذارید بپزد. پیاز را خلال کرده سرخ کنید و زردچوبه به آن اضافه کنید. گوشت چرخ کرده را به پیاز اضافه کنید و تفت دهید. قارچ را خرد کرده جدا تفت دهید و به گوشت اضافه کنید و تفت دهید. مرغ پخته شده را ریش ریش کنید و به آن اضافه کنید. گوجه فرنگ یها را نگینی خرد کرده و به آن اضافه کنید. سپس فلفل دلمه ای را افزوده و بگذارید خوب گوجه آب بیندازد و جعفری خرد شده را نیز به آنها اضافه کنید و تفت دهید. غذا حاضر است.‍
به تعداد آدمهای روی زمین فکر ونگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر، کسی که تفکرش باتو متفاوت است دشمنت نیست، انسان دیگریست🌹🌹
والا نمیدونم عزیزم من تو گروه آشپزی هستم اینو گذاشته بودن
خب لیدی جون شما هم طرز تهیه شو بزار دو ستمون هر کدومو خواست درست کنه
2740