2410
2553
عنوان

شوهرم میگه بیا طلاق بگیریم...

3247 بازدید | 63 پست

میگه در حد یه آپارتمان 60متری واست میخرم واسه مهریت، چون دیگه نمی تونم خرجت کنم

چون بیکاره خودم میرم سر کار فعلا

بنظرتون پیشنهادشو قبول کنم؟ 

‌ مثل خورشید باش، به درخشیدنت ‌ادامه بده و بذار بقیه بسوزن :)️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2708

بچه داری

خـــــ❤ـــــدارو چــــــه دیــــدی رفیــــق شـــاید شد❤ اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش... ❤

چرا طلاق بگیرید مشکلتون چیه؟

تمام رویاهای ما می توانند محقق شوند اگر ما شجاعت دنبال کردن آنها را داشته باشیم                                                                                                                                                                                                 ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

وات ؟!!

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن بهمون ارامش و سلامتی بده ...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 
2714

زندگی مام بخاطر بیکاری وبی پولی روهواست

خـــــ❤ـــــدارو چــــــه دیــــدی رفیــــق شـــاید شد❤ اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش... ❤

میتونه خونه بخره نمیتونه خرج تورو بده 

اگه تایپ هام قاطی هستن بخاطر گوشی هست ک کلمات تغییر میده و این حجم تبلیغات ک همش کل صفحه رو گرفته حوصلم نمیزاره هی تصحیحش کنم😂
2706