2733
2734
عنوان

عدد بتام واسه روز ۱۱ یا۱۲ انتقال جنین(آی‌وی‌اف)خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2647 بازدید | 42 پست
سلام دلسا خانوم شما باردار بودین ؟من تازه بهشتی رفتم وبا دکتر نقشینه تشکیل پرونده دادم ولی چون دستیا ...

سلام باردارشدم ولی ۶هفته سقط شد....منم بهشتی انجام دادم و دستیارا واسم انتقال دادن

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
عزیزم والا منم پیش هر دکتری رفتم گفتن طبیعی هم میشه و مشکل جدی وخاصی نیس ولی خب دکتر به من گفتن آی ی ...

تلفنی نوبت گرفتم اما خیلی ها گفتن نرو پیش ایشون و دکتر لشنی بهتره والا خودمم موندم دیگه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دی اف ای همسر شما چقدره ؟ به نظرم آی یو آی و آی وی اف اصلا عیب نیس اینم یه علمیه که خدا در اختیار پز ...

نه عزیزم منم مشکلی ندارم با ای وی اف و‌ای یو ای و خدارو شکر شوهرمم تو این‌مسیر همراهه مشکلی نیس اگه بگن‌ای یو ای 

کلا برام‌سوال شد میتونم طبیعی اقدام کنم‌یا نه

من‌چون‌شوهرم واریکوسل عمل کرده و یه سقط دوقلو داشتم‌ خانواده شوهرم میدونن ک‌مشکل باروری داریم اما خداروشکر فشار نمیارن بیشتر همراهن 

امیدبخدا ان‌شالله برای همه سلامتی و حال خوب باشه هرکی ام بچه میخواد خدا بهش صحیح و سالمشو بده

آره دیروز صبح آزمایش دادم فردا میشه ۴۸ ساعت.میخوام تکرارش کنم

سلام عزیز خوبین وقتتون بهیر ،ببخشین ی وسوالی ازتون داشتم اگه هنوز توی سایت هستین ممنون میشم جواب بدین 

سلام عزیز خوبین وقتتون بهیر ،ببخشین ی وسوالی ازتون داشتم اگه هنوز توی سایت هستین ممنون میشم جواب بدی ...

سلام عزیزم بفرمایید

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
سلام عزیزم بفرمایید

سلام عزیزم میدونم خیلی دکتر رفتی ولی گلم اگه تهران میشینی یک بار پیش دکتر مرضیه آقاحسینی ،کلینیک امید هم برو دستشون سبک انشالله خدا به دل شکستت رحم کنه ، آمین 

سوم

عزیزم شما مثبت شدی 

وزن اولیه 97/400 تاریخ(1401/3/16)💫وزن دوم 95/300 تاریخ(1401/3/28)💫وزن سوم 93/350 تاریخ(1401/4/10)💫وزن چهارم 93 تاریخ (1401/4/27)💫وزن پنجم 90/700 تاریخ (1401/5/24)💫                         (با افتخار به هدف اولم رسیدم 😍😍😍😍خواستن توانستن است🤗پیش به سوی هدف دوم 85 کیلو) 💫 وزن ششم 89/400 تاریخ (1401/6/11)💫وزن هفتم 88/500 تاریخ (1401/6/30)💫وزن هشتم 87/650تاربخ (1401/7/15)💫وزن نهم86/900 تاریخ (1401/7/28)💫 اراده ام ضعیف شد و آنفولانزا هم گرفتم باعث شد کل آبان ماه رو رژیم نباشم 😪 از اول آذر قوی تر از قبل شروع کردم 😍 وزن دهم 86/300 تاریخ(1401/9/6)💫(با افتخار به هدف دومم رسیدم) وزن یازدهم 85 تاریخ(1401/9/18)💫
سلام عزیزم بفرمایید

ببخشین میدونم این سوال برای این تاپیکتون بی ربط باشه ولی ی تاپیکی شما جنسیت جنین از روی یه تاریخ هایی رو میگفتین میشه برا منم بگین ممنون میشم