2733
2739

متخصص داخلی خوبه متخصص عفونی هم خوبه 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اصفهان بیمارستان سوانح و سوختگی داره 

یقین باید دکتر عفونی بری یا پوست

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
آها ممنون.متخصص عفونی خوب سمت غرب تهران،سمت جنت آباد میشناسید ؟

نه متاسفانه 

سرچ کن براساس امتیاز و نظرات انتخاب کن نوبت بگیر

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2740
نه متاسفانه  سرچ کن براساس امتیاز و نظرات انتخاب کن نوبت بگیر

سرچ کردم نزدیکترین دکتر نوشین شیرخانلو هست تو جنت آباد ،یکیم دکتر عاصفه عباس زاده تو اکباتانه .میشناسه کسی دوستان؟؟

تاول زده ؟ کجای بدنه حجمش چقدره  اگه زیاده بیمارستان سوانح سوختگی  دکتر پوست میشه رفت ،ط ...

دستشه،بله تاول زده ،خیلی عمیقه.اورژانش رفته.پانسمان کردن.ولی همسرم نگران هم زودتر خوب شه هم جاش نمونه

دستشه،بله تاول زده ،خیلی عمیقه.اورژانش رفته.پانسمان کردن.ولی همسرم نگران هم زودتر خوب شه هم جاش نمون ...

تاول اگه بزرگ باشه باید تو شرایط استریل تخلیه بشه اما پوستش به هیچ وجه کنده نشه من خودمم چند وقت پیش پام سوخت تاول بزرگی داشت تخلیش کردم خودم البته پرستارم و میتونم استریل کار کنم 

تاول اگه بزرگ باشه باید تو شرایط استریل تخلیه بشه اما پوستش به هیچ وجه کنده نشه من خودمم چند وقت پیش ...

اینم بزرگه.نگرانیم عفونت نکنه.ناحیش تو آرنجه که خم و راست میشه.هم ترس عفونت هست هم اینکه زودتر خوب شه بره سره کار.یکم سرچ کردم متخصص عفونی باید بریم انگار

اینم بزرگه.نگرانیم عفونت نکنه.ناحیش تو آرنجه که خم و راست میشه.هم ترس عفونت هست هم اینکه زودتر خوب ش ...

بیمارستان تاول رو خالی نکرده یعنی ؟

من خودم نمیتونستم دکتر برم ویزیت آنلاین با متخصص پوست گرفتم بهم گفت چیکار کنم و دارو هم برام گفت چی بگیرم 

بیمارستان تاول رو خالی نکرده یعنی ؟ من خودم نمیتونستم دکتر برم ویزیت آنلاین با متخصص پوست گرفتم بهم ...

امروز رفتیم متخصص عفونی تو جنت آباد نزدیک محل کار همسرم.دکتر پوست بیشتر به سمت مسائل پوستی و زیبایی هست فک کنم،ولی متخصص عفونی برای درمان مسائل حادتر و عفونتای مزمن سوختگی و زخم و ایناست.خیلی دکتر خوبی بودن.پانسمان نقره گذاشتن رو زخم همسرم چیز جالبی بود.تاحالا همچین چیزی نشنیده بودم.یه سرنگ خارجکی هم دادن که توش یه ژل هست برای پاکسازی زخم.تا ببینیم چطور میشه

2706