2733
2734
عنوان

کولیت السروز دربارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 124 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوبه که اوایل بیماریت نیست چند سالته ؟ دخترم ۲۶ سالشه ۴ ساله بیماره هنوز ازدواج نکرده

منم ۲۶سالمه ۴ساله ازدواج کردم  دخترتون دارو چی میخوره من انما اساکول و مزالازین و آمپول سینورا

منم ۲۶سالمه ۴ساله ازدواج کردم  دخترتون دارو چی میخوره من انما اساکول و مزالازین و آمپول سینورا

اوایل مزالازین که دفع می‌کرد یه مدت آساکول الان مزالوور  آزرام که سیستم ایمنی رو کمی ضعیف کنه  اوایل شیاف هم استفاده می‌کرد ماه قبل هم آنتی بیوتیک هر دو ماه هم آزمایش میده

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
باشه عزیزم ممنون لطف میکنید

عزیزم باهاش حرف زدم گفت از اول بارداری متوجه شد کولیت داره و فقط مزالازین مصرف کرده و در تمام طول بارداری فعال بوده فقط کورتون مصرف نکرده چون برای بچه کورتن ضرر داره  الانم بچه اش صحيح و سالم بغلشه

ممنون عزیزم ک پیگیری کردی خیالم راحت شد مچکرم

خواهش می کنم عزیز ان شاء الله شفای کامل بگیری                      بیماریت رو چطور به همسرت گفتی؟ واکنشش چی بود؟   قبل ازدواج گفتی ؟ یا بعد ؟    اگه دوست داشتی جواب بده

خواهش می کنم عزیز ان شاء الله شفای کامل بگیری                 ...

ممنون عزیزم انشالا والا شوهرم خیلی خیلی خوبه راستش اولش نگفتم بهش واقعا اشتباه محض بود ک نگفتم چون حقش بودبدونه ولی خیلی منطقی برخوردکردوگفت هرکسی می‌تونه بیماربشه وتاالان یکبارم سرزنشم نکرده 

ممنون عزیزم انشالا والا شوهرم خیلی خیلی خوبه راستش اولش نگفتم بهش واقعا اشتباه محض بود ک نگفتم چون ح ...

خدا طول عمر و باعزت به شما و همسر مهربونت بده قدرشو بدون خوشحال شدم همسرت مایه آرامش شماست  

خدا طول عمر و باعزت به شما و همسر مهربونت بده قدرشو بدون خوشحال شدم همسرت مایه آرامش شماست &nbs ...

مچکرم عزیزدلم  همچنین  انشالا یه همسر خوب برای دخترشما هم خداسرراهش قرار بده 

خدا طول عمر و باعزت به شما و همسر مهربونت بده قدرشو بدون خوشحال شدم همسرت مایه آرامش شماست &nbs ...

وقتی این بیماری نگرفتم همش خودم نگران این مسأله بودم ولی خدا همه درا رو نمیبنده وشایدبخاطراین مریضی ی همسر خوب ودلسوز بهم داد