2733
2739
عنوان

برای حل مشکل کسی

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 64 پست
سلام حس ششمی شما؟میشه تورو خدا یچیزی بهم بگی از این درگیری نجات پیدا کتم تا دلت بخاد تلاش کردم از خد ...

تا اعصابتو از دست ندادی فراموشش کن 

برا خوشبختی بچهام دعا کنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مرسی ک جواب دادی نازنینم انشالله بچه هات عاقبت بخیر شن برا منم دعا کن ک سخت محتاجشم

الاهی خدا یه ادم خوب بزاره سرراهت وبرات جبران کنه همه بی کسی هاتو 

مشکلت چیه بپرس

شوهرم یه کاری رو شروع کرده بر خلاف میل من میخوام ببینم منفعت داریم یانه؟

واینکه میخواد بعد مدتی بره روستاشون واونجا سرمایه گذاری کنه ومن و خانوادش به شدت مخالفیم جور میشه بره روستاشون یانه؟؟

کی خونه میخریم؟

شوهرم منو دوس داره یا نه آخه هیچ ابراز علاقه ای بهم نمیکنه؟

2740
شوهرم یه کاری رو شروع کرده بر خلاف میل من میخوام ببینم منفعت داریم یانه؟ واینکه میخواد بعد مدتی بره ...

شوهرت اگه  جلوشا بگیرین بهتره چون تو روستا فقط سرمایش خراب میشه .شوهرت دوستت داره ولی مغروره ابراز محبت نمیکنه .خیلی هم سرگرمه کاره واطرافش هست

شوهرت اگه  جلوشا بگیرین بهتره چون تو روستا فقط سرمایش خراب میشه .شوهرت دوستت داره ولی مغروره اب ...

سلام عزیزم چرا درخواست دوستیو لغو کردی؟ دیروز بهم گفتین که فردا برات کارت میندازم من منتظر بودم😭

میشه برای حاجتم صلوات بفرستی💔

چشم

فقط خدااااااااااا کی بشه منم رنگ خوشی رو ببینم یا امام رضایه غریب خدا زندگیم داره از هم میپاشه به خاطر حرف هایه یه حسود یه دشمن اما میگم خدا هرچی خیر ومصلحت خودت هست برام رقم بزن خدا توکه بده بنده هاتو نمیخوایی فقط تابوده خوبیه بنده هاتو خواستی دلم خونه یا فاطمه زهرا برام مادری کن😭😭😭
2706