2733
2771
عنوان

با خدا حرف میزنید؟

133 بازدید | 25 پست

من با خدا مثل یه دوست حرف میزنم اینجوری احساس صمیمیت بیشتری دارم و جالب اینجاست که از وقتیکه اینجوری شدم هر چی که تا حالا خواستم شد..

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه خیلی وقته با خدا قهر کردم:))

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

چرا اخه عزیزم جسارت نباشه شاید الان با خودت بگی به توچه ولی خب دوست دارم مشکلتون حل بشه

میشه لطفا اگر دیدین امضامو دعام کنید معجزه بشه،فرهنگیان قبول بشم؟کاربری دست دو نفر است🌱

منم قهرم

خیلی حس بدیه 

داشتم با رفیقم دعوا می‌کردم یهو وسط دعوا عینکش رو برداشت گفت فعلا نمی‌خوام ببینمت  شما ۴ تا مرد رو با یه دست پاسور بذار تو یه اتاق برو پونزده سال دیگه بیامیبینی هنوز دارن سیگار میکشن، چایی میخورن، میخندن و حکم بازی میکنن  بعضی آدما اخلاقا شون مثه نیسان آبیاس، اصن مهم نیست حق با توئه یانه، همینجوری حرف خودشون و میزنن  

اره نمازم میخونم. ولی حرف زدنه وقتی خیلی دلم شکسته و چشام اشکیه بدجور ارومم میکنه

یه چیزی میگم شاید توام تجربه کرده باشی ؛ یه وقتا دلت میخواد که دور از سرصدا شی؛ دوس داری خون ماه و تو تاریکی شب بپاشی؛ دوس داری لهشون کنی آدما رو زیر چرخ ماشین...

خدا که فعلا روشو برگردونده از من و من حیلی محتاجشم ولی صدامو نمیشنوه اصلا😔😔

خوشبحالتون که خدا دوستون داره و صداتونو میشنوه دعاتون مستجاب میشه تو دعاهات برای منم دعا کن 

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱
2706