2703
2713

نه 

رشته ام طراحی دوخته ❤️یه دختر لر، سینگل، شیطون، و گیسو کمند خانواده هستم 🙃😄        مثل ماه میشم و یاد میگیرم، حتی زمانی که کامل نیستم بدرخشم،     ⛔درخواست دوستی ⛔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

بله

دختر هم داریم که نخواد ازدواج کنه

کی میخواهید به این فهم برسید که ازدواج یه انتخابه نه هدف

هرکی گفت مدرک تحصیلی مهم نیست، دانشگاه مهم نیست، سطح خانوادگی و فرهنگ مهم نیست محکم بزنید توی گوشش. جهان بینی آدم ها و شخصیتشون در خانواده و محل تحصیل و کار شکل میگیره! آینده ی آدم ها شخصیت آدم ها همیناستتحصیلات و لول خانوادگی فقط برای کسایی مهم نیست که ندارنشفقط کسایی میگن تحصیلات شعور نمیاره که تحصیلات ندارن تحصیلات با خودش جهان بینی و بینش و شعور میارهاگر میبینید که یکی تحصیلات داره و بیشعور هست به این دلیله که قبل تحصیلاتش خیلی بیشعورتررررر بوده و الان بیشعور هست

آره،مگه پیام بازرگانی رو ندیدی،همون که مثلا صورتش چروک داشت خواهرش بهش کرم معرفی میکنه🤭

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
آره زیاد دیدم زیاااد

اینی هم که من میگم جزء کادر درمان هست صبح تا شب ساعت ده اینا توی کلینیکه جمعه هم با دوستاش شب میره دورهمی مافیا اینا و تمام واقعا میشه؟

بله ولی امکانش خیلی زیاده که این پسر سرد مزاجی جنسی و ناتوانی جنسی هم داشته باشه

شایدم قبلا توی یک رابطه خیانت یا یک چیزی دیده که بدبین شده کلا و همه رو مثل هم میبینه!!

2706